Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Eskişehir'de

Sağlık-Sen Eskişehir Şubesinin Genişletilmiş İl Divan Toplantısı için bu ile gelen Genel Başkan Vekili Durali Baki ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan, teşkilatıyla buluştu.

Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Eskişehir'de

TIKLAYIN

Programda konuşan Genel Başkan Vekili Durali Baki, işlerinin çok, yüklerinin ağır olduğunu belirterek “Sizlerle beraber omuz omuza, yürek yüreğe vererek bu kutlu davamızı eski günlerine geri getireceğiz. Kimseyi ötelemedik, itelemedik. Bundan sonra da hiçbir sendika üyesini ötelemeyeceğiz, itelemeyeceğiz” dedi.

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarına değinen Baki, “3600 ek göstergeden tutun yıpranma payına kadar sıkıntılarımız var. Döner sermaye dönmez hale geldi” şeklinde konuştu. Sağlıkta dönüşüm programıyla hasta memnuniyetinin yüzde 80’lere çıktığını ifade eden Baki, bunun aksine sağlık çalışanı memnuniyetinin yüzde 12’lerde kaldığını dile getirdi. Sağlık çalışanlarının sorunlarının arttığını aktaran Baki, Türkiye’deki ekonomik şartları göz önünde bulundurarak sağlık çalışanlarının memnuniyetini arttıracak politikaların uygulanması gerektiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 22:10

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER