Sağlık-Sen'den İdil Devlet Hastanesine ziyaret

Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkan Vekili Sabgatullah Anmal ve sendika yöneticileri İdil Devlet Hastanesinde yeni göreve başlayan yöneticilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sendika 26.07.2019, 23:09
Sağlık-Sen'den İdil Devlet Hastanesine ziyaret

Anmal, Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın ile İdil Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bilal Baykal ile Başhekim Yardımcısı Dr. Abdulmutalip Bulut'u makamında ziyaret ederek başarı diledi.

TIKLAYIN

Anmal yaptığı açıklamada, özlük hakları ve hukukunu gözeterek çalışanların her türlü haklarını savunmada yöneticiler ile kamu görevlileri arasında köprü görevi gördüklerini belirterek, ekip ruhu içinde çalışmayı önemsediklerini belirtti.

Sağlık çalışanları ile idarecilerin el birliği ile çalışması halında başaramayacakları hiçbir şeyin olmayacağını dile getiren Anmal, "Her iki idarecimize başarılar diler, yüce Allah'tan başarı dileriz." dedi.

Başhekim Baykal da ise sendika yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek amaçlarının İdil halkının arzu ettiği Sağlık hizmetinin en iyi şekilde verilmesini sağlamak olduğunu aktardı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?