Sağlık Sen'den Bakan Koca'ya Toplu Sözleşme Bilgilendirmesi!

Sağlık-Sen Yönetim Kurulu, 6. Dönem Toplu Sözleşme süreci hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek bilgilendirme yaptıklarını açıkladı.

Sendika 18.08.2021, 22:07 Güler Sağlam
Sağlık Sen'den Bakan Koca'ya Toplu Sözleşme Bilgilendirmesi!

Sağlık-Sen heyeti, Bakanlıkta gerçekleşen ziyarette, Bakan Koca’ya 6. Dönem Toplu Sözleşme süreci hakkında bilgi verdi. 

Ziyarette ayrıca sağlık çalışanlarının temel sorunları ve çözüm önerileri üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 

Bakan Koca’ya, sorunlarının çözümünde devam eden 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinin bir fırsat olduğunu kaydeden Genel Başkan Durmuş, sağlık çalışanların memnuniyetinin esas alınması gerektiğine vurgu yaptı. 

Genel Başkan Durmuş ve beraberindeki heyet üyelerinden Sağlık-Sen’in Toplu Sözleşme teklifleri hakkında ayrıntılı bilgi alan Bakan Koca, süreci yakından takip ettiğini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (17)
2351 2 ay önce
Mış gibi yapalım pozları bunlar ..Geç bunları az kaldı sonunuz geliyor.Şimdi yedim değişmesin korkusuyla size üye olanlar hükümet gidince kıçınıza tekmeyi atacak.4 d li ler şimdi de 9000 tl tis parası alıyor. Sağlık bakanlığı 4 D bakanlığı oldu.Sende bilgilendirme diye poz ver bakalım
Nurty 2 ay önce
Kahveler içildi. İşiniz bir ara bitince gel birde bizde içelim dedi. Darılirim yoksa. Gündemi zaten biliyorsunuz sayın bakan 3 beş birşeyler atın sussunlar dediniz ve gittiniz.
saglıksen 2 ay önce
bu toplu sözleşmede saglik-sen iyi bir kazanım elde edemezse istifalar dağ gibi olacak.
Bilgi 2 ay önce
Acaba bakana ne bilgi aktardı.mesela bize zam vermeyin gerek yok,3600 sadece hemşireye başkasına gerek yok.4 bliye kadroya gerek yok,döner sermaye uygulamasına devam edin maaşa direk eklemeye gerek yok, emeklilige yansımasın gerek yok .bence bilgilendirme meselesi bundan ibaret.bir başka konu Dr a üniversite hastanesinde çalışırken özel hastanelerde çalışmak serbest, diğer sağlık çalışanlarına yasak koyun onların bir ihtiyaci yok gerekte yok.vs vs. Durun kısa bir bilgi de ben vereyim, Bakanım bize sendikaya gerek yok!!!
Memur 2 ay önce
birde idareci yapmak istedikleri yeteneksiz yalakalarının listesini vermişlerdir
aslan 2 ay önce
boşuna zahmet etmişsiniz. Sayın bakan ve yetkililer sağlık pesonelini ne duyuyorlar ne de anlıyorlar. Sadece alkış. O da karın doyurmuyor tabi. Ama bu suça sözde sağlık personelini temsil eden sendikalarında payı yok değil. Zamanında bazı koltuklara bazı yandaşları getirmek için az uğraşmadılar hani. Tabi milletvekili olanlar ya da olmaya çalışanlarda var.
ŞAŞKIN ÖRDEK 2 ay önce
SEMİH EFENDİ ŞAŞIRDI ARKADAŞLAR. SENDİKANIN GÜCÜNÜ KULLANSA İDİ BAKAN AYAĞINA GELİRDİ AMA ŞİMDİ KENDİ AYAĞA DÜŞTÜ.. YANİ İŞ BİTTİ ARKADAŞLAR YİNE KAYBETTİK..SİZ HALA SENDİKA İSENİZ BRAVO !!!
bakacağız sonuca 2 ay önce
pandeminin kahramanları için ayrıcalık payı ayırdınızmı. işyükü yüklerken ayırılmıştı ya izinler kapatılırken çocuklarımız ortada kalmış kokularını unutmuşken. şimdi masada ayrıcalık ne bakacağız
hekim dışı sağlıkçı 2 ay önce
bilmiyormuydu üniversiteli diplomalı işyükünü omuzlamış sağlıkçıların vasıfsız lise mezunu işçiler kadar maaş aldığını. hemşire sağlık mem röntgen laborant gibi sağlık teknisyenlerin ek ödeme adaletsizliği yaşadığını
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?