Sağlık-Sen Başkanı Yabir, Sınır Bölgesinde Görev Yapan Sağlıkçıları Ziyaret Etti!

Sağlık-Sen’in Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir Yabir, TSK’nın yürüttüğü Barış Pınarı Harekatında görev alan sağlık çalışanlarını Akçakale ve Ceylanpınar’a giderek ziyaret etti.

Sağlık-Sen Başkanı Yabir,  Sınır Bölgesinde Görev Yapan Sağlıkçıları Ziyaret Etti!

TIKLAYIN

Burada gündeme dair açıklamada bulunan Yabir; Sağlık çalışanlarının bölgede büyük bir özveriyle çalıştığını ifade etti. Ayrıca Akçakale ve Ceylanpınar’a gelerek sağlık çalışanlarımızın ve Mehmetçiğimizin yanında bulunduk ve onların vatanları için verdiği mücadeleye şahit olduk. Ülkesi ve milleti için can veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ailelerine, silah arkadaşlarına ve milletimize sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bu uğurda gazi olan Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyor, minnet ve şükranlarımı iletiyorum. Bu hayati mücadeleye gözünü kırpmadan katılan sağlık ekiplerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 23:30

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER