PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen Başkanı Yabir Promosyon İçin 31 Aralık'ı İşaret Etti!

23 Aralık 2022 itibariyle birçok ilde sağlık çalışanlarına promosyon ödemeleri yatarken, 38 ilde promosyonla ilgili bankalarla sözleşmeler imzalandı.

Sendika 24.12.2022, 01:37 24.12.2022, 16:34 Cansu Polat
Sağlık Sen Başkanı Yabir Promosyon İçin 31 Aralık'ı İşaret Etti!

Şanlıurfa elinde ise Sağlık Bakanlığı promosyonu ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık 38 il Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı promosyon anlaşmasına göre Ziraat Bankası ile sözleşme imzalarken şanlıurfa’da farklı bir yöntem deneniyor.

İl Sağlık Müdürlüğü ile Yetkili Sendika Sağlık Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir YAbir'in yaptığı görüşme sonrasında, Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı anlaşma tutarının üzerinde teklif verecek banka için görüşmelere başlandığı belirtildi.

Yetkili sendika tarafından yapılan açıklamada, 3 gün önce Sağlık Bakanlığı ile Ziraat Bankası arasında yapılan promosyon protokolünün taban teklif belirleme olarak algılanması gerektiğine dikkat çekildi.

İllerin daha iyi bir teklif veren banka ile anlaşma imzalama yetkisine sahip olduğu savunulan açıklamada, Sağlık Sen Şanlıurfa şubesi olarak ve komisyon hakemi olarak yereldeki bütün bankalar ile görüşme yaptıklarına dikkat çekildi.

Bankalar ile yapılan görüşme sonucunda iyi bir teklifi kabul ederek, ilde görev yapan sağlık çalışanlarına deklare edileceği belirtildi.

31 Aralık 2022 tarihine kadar bankalardan gelecek teklifleri bekleyeceklerini söyleyen Sağlık Sen Şanlıurfa Şubesi, Sağlık Bakanlığı’nın anlaşma yaptığı tutardan daha fazla teklif veren banka ile anlaşma sağlanacağını dile getirildi.

Yorumlar (15)
Sağlık 2 ay önce
Saçma sapan yorum yapan insanlar birşeyi de taktir edin diğer iller gibi biat etmiyor Urfa sağlıkçılarin lehine çalışıyor
Ali 2 ay önce
Bence mantıklı degil anlaşma yapan müdürlüklerde ki personellerin hesaplarına promosyon ücretleri yattı urfa daha 31 aralığa kadar bekleyecek ocaktan tan sonra paranın değeri düşer bi anlamı kalmaz burası Türkiye 1 gün de paranın degeri yarıya düşebiliyor..
ali 1 ay önce
ahmak herif fehri 15 gün sonra fiyatları görürsün denyo
Fehri 2 ay önce
Başkan doğrusunu yapıyor herkes saçma sapan yorumlar yapmış. Adam ayın 31'ine kadar bekleyecek iyi bir teklif gelirse anlaşır. gelmezse Ziraat teklifini kabul edecek. Bu durumda herhangi bir kayıp yok ki. Ziraat Bankası promosyonunu 15 gün sonra alsan ne olacak 15 gün önce alsan ne olacak aradaki fark ne. Yorum yapmasını bilmiyorsanız yapmayın biraz
Sağlıkçı 2 ay önce
Bilemedim de personel için tabiki iyi olur ama ya ziraat urfayla imzalamıyorum derse ve daha aşağı başka bankaya verilmek durumunda kalınırsa, sürüden ayrılanı.... :)
Sıhhiye 2 ay önce
Ziraat bankası öyle birşey diyemez.Çünkü bakanlık zaten ziraatle bu şeklide anlaştı.Üstünü yapan olursa olur olmazsa ziraatin teklifi olur.
Ahmet 2 ay önce
Saçma sapan iş yapiyolar, sanki Kasım ayında ihaleye çıkılmadi Urfa'da. Verilen en yuksek teklif 19 bindi. 38 il bütün personeline parayı verdi. Ocak ayında vermeleri enflasyon karşısında ezilmesi anlamına gelecek.
Mesela 2 ay önce
Bekleyin çok bekleyin belki verirler
Gms 2 ay önce
Uzatmayın imzalayın millet parayı yatırdı siz show. İstanbul il sağlık uyuma.
Urfalı sağlıkçı 2 ay önce
Urfa sağlık mud.ihale yaptın 20 bin verdiler.ziraat le anlaş .küçük ilçeler de en azından Ziraat tek var .onların vebalini alıcaksin .kredi oranları ziraate her zaman uygun.her yerde ATM var.ziraat anlasmayabilir.İhaleye çıktığı an Ziraat aynı parayı vermez.saglik sen 15 günde kartları nasıl yetişecek .milleti mağdur etmekten başka bı şey bilmiyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.