Sağlık Sen Başkanı: Tayyip Erdoğan Beni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yapsın!

Sendika başkanından ilginç bir çıkış geldi. Kandemiroğlu, “Tayyip Erdoğan beni Cumhurbaşkanı Yardımcısı yapsın. Söz bir yılda Allah'ın izniyle her şey düzelecek. Ama tam yetki ile. İdam, kısas dahil." ifadelerini kullandı.

Sendika 16.06.2021, 10:58 16.06.2021, 11:08 Güler Sağlam
Sağlık Sen Başkanı: Tayyip Erdoğan Beni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yapsın!

Sağlık-Sen’in Bayburt Şube Başkanı Cemil Kandemiroğlu’nun, Boğaziçi Üniversitesi’nde eylem yapan akademisyenlere karşı kullandığı ifadeler, İBB Başkanı İmamoğlu için yazdıkları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yardımcısı olmak istemesiyle sosyal medya'dan tepki aldı.

Aynı zamanda sağlık memuru olan Kandemiroğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nde ‘kayyum rektör istemiyoruz’ eylemi yapan öğretim üyelerine, “Hepiniz şerefsizsiniz. Hainsiniz. Yahudisiniz. Allah belanızı versin, inşallah” diye yazdığı görüldü.

İMAMOĞLU

Kandemiroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla ilgili bir haberi alıntı yaparak da, “Ulan seninle aynı memleketli olmaktan utanıyorum nasıl bir hain adamsın” dedi.

Kandemiroğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da şöyle eleştirdi:

“Sağlık Bakanı ve Teknoloji bakanı sınıfta kalmıştır. Mayısta aşıyı çıkartıyoruz demiştiniz. Şimdi yıl sonuna diyorsunuz. Yahu kardeşim siz kim, aşı yapmak kim. Bırakın boş konuşmayı memleketin parasını çarçur etmeyin bari.”


*Cemil Kandemiroğlu - Sağlık Sen Bayburt Şube Başkanı

“ERDOĞAN BENİ YARDIMCISI YAPSIN”

Kandemiroğlu, Erdoğan’a yardımcı olması halinde yapacağını da şöyle açıkladı:

“Tayyip Erdoğan beni Cumhurbaşkanı Yardımcısı yapsın. Söz bir yılda Allah’ın izniyle her şey düzelecek. Ama tam yetki ile. İdam, kısas dahil. Ölümden sonra tüm sorumluluk benim. İnandık, iman ettik. En baştan her şeyi düzenleyeceğiz.”

Sözcü’nün haberine göre; Kandemiroğlu, geçilmeyen yol ve köprülerden Hazine’nin ödediği 110 milyar TL’ye karşı çıkan birine ise  “Lan onun bunun evladı sen devletin içindeki hain misin? Travestinin evladı.” cevabını verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
sağlıkcı 2 ay önce
ulan hıyar ağası bu zamana kadar ne yaptında şimdi napacaksın ?
ALİ 2 ay önce
15 YILDIR ETKİSİZ SENDİKA OLARAK NE YAPTINIZ BOŞ KONUŞUN ANCA
Sivasli 2 ay önce
Adam cumhurbaskanligi yardimciligini sadrazamlikla karistirdi heralde ,senin gibi sorunlu adamlar zaten bu partiye en buyuk zarari veriyor milleti uzaklastiriyor
Sağlıkçı 2 ay önce
Kendi nisanınca; "ya resulullah hele bi bak kim geldi" demiş...Ne adamlar var ya...Kerameti kendisinde zannediyor zavallım.Her taraf zır cahillerle dolu yazik memleketin haline...sen kim Cumhurbaşkanı yardımcılığı kim ya... Şu tipe pansuman bile yaptırılmaz.
Peh peh 2 ay önce
Bu şahsiyetten, tepeden tırnağa cahillik akıyor. Ayaklar baş olunca bu ve bunun gibiler baş oluyor ,cehaleti adamlık sanıyorlar.
Yedi tepe 2 ay önce
Ya istersen direk devir teslim yapsın başkanlığı, şaka yaptım de bari şube başkanlığı koltuğunu kaybetme. Ne yazık ki gazla hareket edip toplumsal kutuplaşmaya katkı yapiyorsunuz
SAĞLIKÇI 2 ay önce
BU KENDİNİ BİLMEZ, AKLİ DENGESİNİN OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ KİŞİ NASIL OLUYORDA KAMU HİZMETİ VERİLEN BİR BÖLGEDE DEVLET HİZMETİ VEREBİLİYOR ŞAŞILACAK BİR DURUM.
devlet 2 ay önce
Bayburtlu ve Rizeliler her yeri işgal etmiş maş. devleti bu memleketler yönetiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?