Sağlık Sen Başkanı: Sağlık Çalışanları Robot Gibi Görülüyor, Bakan Koca Ticari Bir Patron!

"14 Mart Tıp Bayramında Sayın Sağlık Bakanımız tarafından teşekkür edildik ve dijital ortamda mektupla ödüllendirildik. Sahadan uzak, sahanın gerçeklerini yansıtmayan sadece popülist ve sosyal medya'da gözüken bir Sağlık Bakanı teşekkürünü gördük. " diyen Eskişehir Sağlık Sen Başkanı Hüseyin Köksal gündem yaratacak açıklamalarda bulundu

Sendika 23.03.2021, 21:58 23.03.2021, 22:24 Güler Sağlam
Sağlık Sen Başkanı:  Sağlık Çalışanları Robot Gibi Görülüyor, Bakan Koca Ticari Bir Patron!

ES TV'ye katılan Hüseyin Köksal, "Sorunları, incitmeden, eğmeden bükmeden iletmeye çalışıyoruz. 14 Mart Tıp Bayramında Sayın Sağlık Bakanımız tarafından teşekkür edildik ve dijital ortamda mektupla ödüllendirildik. Sahadan uzak, sahanın gerçeklerini yansıtmayan sadece popülist ve sosyal medya'da gözüken bir Sağlık Bakanı teşekkürünü gördük. Herkes teşekkür etti, herkes bizi alkışladı.

Sağlık Çalışanlarının Avrupadaki meslektaşlarına göre 5 kat fazla çalışan bir sağlık ordusu var Türkiye'de ve Mecliste döndü ve dedi ki sağlık çalışanlarını ayakta alkışlıyoruz. Kardeşim, sağlık çalışanlarının hakkı ödenir. 4-5 milyonluk bir aileyi yok saymak siyasi açıdan akıl tutulmasıdır. Sağlık çalışanları mutsuz, istifa etmek yasak, güçlü devlet dediğiniz anda güçlü memur ilkesini hatırlatıyoruz.

İnsanların hak etmiş olduğu alın terleriyle ilgili döner sermayesini ödemediler. Biz maaşımızı üç parçada alıyoruz, bizim hakkımızı savunmayan bir sağlık bakanımız var. 3 tane Başhekimin dudaklarının arasına hapsetmek akıl tutulmasıdır.

4/A, 4/B, 4/C, 4/D, süresiz sözleşmeliler,  kamu dışı aile sağlığı çalışanları. Sadece Eskişehir'den evlenme şansları var. Eş durumu tayini yaptıramıyor, hakkı yok. Aile Birliği nerde?

Bazen kendimizi hipodromda zannediyoruz. Yarış atı niyetinde koşturursunuz ya. Sağlık çalışanlarının robot gibi görülmesi, Herkese hodri meydan. Eskişehir'de bir yalancı var. 
Başarının paydaşı sağlık çalışanlarıdır. Ticari bir patronla çalışıyoruz. Konuşmasının son 17 saniyesinde sağlık çalışanlarına teşekkür etti. 

Siyasilerimizin bakış açısı ve çalışma tarzlarını değiştirmediği sürece, referans sistemine hesap sorulmadığı sürece, Sağlık Bakanının sınıf arkadaşıyım, geç sen Başhekim ol. Hamile yakınımdır kartları vardı eskiden. Ankarada iş yaptıracaklara. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
dombala 5 ay önce
ARTIK KONUŞMAYIN SUSUN
Tercih 5 ay önce
Biz haketdiğimiz paraları alamadık ama sen hajetmediğin paraları aldın Harram zıkkım olsun sanada sendikanada
CovidAcil 5 ay önce
Tabi bakan degisecek ya, basladilar artistlik yapmaya!
sağlık memuru 5 ay önce
sağlık personeli sayın sağlık bakanımızı istifaya çağırması lazım bizim taleplerimize cevap veremeyen bakan istemiyoruz
sağlık bakanlığı çalışanı 5 ay önce
personelden bi haber bakan
ali aslan 5 ay önce
bu sözlerde samimiyse ne işi var sağlık sen de başımıza ne geldiyse sağlık sen döneminde geldi istifa et görelim samimiyetin bu işler gidecek bakana sallama ile olmaz sallayacaksan memursen başkanına sağlıksen genel başkanına salla bizi onlar mahvetti
Ruhsuz 5 ay önce
Piyona bak menfaatin olmasa orda 5 dk durmazsın
Sağlıksen'den İğrenen Hekimoğlu 5 ay önce
Sağlık çalışanları açısından sadece bu yıl değil, 10 yıldır berbat geçiyor ama sağlıksen denilen "bencilsen"in yöneticileri için 5 yıldızlı otellerde gayet güzel geçiyor.Yüksek maaşlar, sıfır arabalar, bedava yeme-içmeler.Haram zıkkım olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?