Sağlık Sen Başkanı Kesenin Ağzını Açtı: 700 Bin Liralık Power Bank Dağıtıyor!

Adana Sağlık-Sen Şubesi Başkanı Bekir Nennioğlu Şube hesabından yaptığı paylaşımda 7.000 (Yedi Bin) adet 10.000 mAh taşınabilir Şarj Cihazını üyelerine dağıtacağını duyurdu.

Sendika 06.11.2020, 11:59 06.11.2020, 12:36 Güler Sağlam
Sağlık Sen Başkanı Kesenin Ağzını Açtı: 700 Bin Liralık Power Bank Dağıtıyor!

ÖZEL MOTİVASYON AMAÇLI POWER BANK DAĞITIMI

Adana Sağlık-Sen Şubesinden yapılan açıklamada üyelere PowerBank Hediye edileceği duyuruldu.

Sağlık-Sen Adana Şubesi tarafından Pandemi ile yoğun bir mücadele içinde olan üyelerine ve yeni üye olacak çalışanlara özel motivasyon amaçlı 7.000 (Yedi Bin) adet 10.000 mAh taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank dağıtılacaktır.

İlerleyen günlerde Sendika temsilcileri aracılığıyla her üyeye ulaştırılacağı duyurulan Power Bankların toplam maliyetinin 700 Bin lira civarında olduğu söyleniyor.

TIKLAYIN

10.000 mAh kapasiteli bir power bank'ın ücretini Google'de aratan sağlıkçılar bir power bank'ın ortalama 100 lira civarında olduğunu söyledi.

Öte yandan Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu Power Bank dağıtacağını açıkladığı gün Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'u Ankara'da ziyaret ederek sağlık çalışanlarının sorunlarını istişare ettiğini de açıkladı.

Yorumlar (29)
Selma 4 hafta önce
Vay be powerbank dağıtınca bütün problemler bitecek mi?
Yorumcu 4 hafta önce
Sağlıkçıların haklarını arayan sendika mı var? Hani 3600 ek gösterge, hani tek kalemde maaş, hani yıpranma payı diye sorarlar.
Tuğçe 4 hafta önce
Bir de altına ‘biz büyük bir aileyiz’ yazmışlar. Sizin büyüklüğünüz sahada görev alan bizler sayesinde. Utanmadan bir de dağıttıkları şeye bak. Hak dağıtın, adalet için çabalayın azıcık ! Yazıklar olsun.
TRUMP REİS 4 hafta önce
kimin parasını kime dağıtıyor, bilemedim
Nurettin 4 hafta önce
Utanmıyorlar işte.Sorun bu
Şeyma 4 hafta önce
Lütfen “ doktorlar performans üreten hemşire üretmeyen diyen sağlıksen başkanı değilmiydi “ ahahha hakkını arayan sendika yazılmış
Ragıp 4 hafta önce
Kirayı powerbank ile öderiz artık :)) şaka gibi
Israf yaptiginiz 700 bin TL 4 hafta önce
Yazik gunah 700 bin tl. ile guzel hayirli isler yapsaniza. Sırf uyeleri tutmak ve yeni uye kazanmak icin yaptiginiz etik degil. Bence istifa edin edin ki görsünler. Bize para lazim. maaslar eridi gitti dolar oldu 8.50 kendinize gelin
Sağlıksız sağlıkçı 4 hafta önce
100 lira icin karakterinizi hayallerinizi emeklerinizi mesleginizin gelecegini saygınlıgıni satmayın sagliksen den istifa etmedigimiz muddetce kamudaki en düsük maası almaya özlük hakları belediyeden gecen isciden az olan calisma düzenine devam
Titan 4 hafta önce
Sağlıkçının tek eksiği powerbang ti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?