Sağlık Sen Bakanlığa Sınav Mülakatları İçin Başvurdu!

4 Ekim tarihinde tüm tepkilere rağmen yapılacak olan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın sonucuna göre yapılacak sözlü mülakatın kaldırılması Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Bakanlığa yazı gönderdi.

Sendika 17.09.2020, 17:16 17.09.2020, 18:03
Sağlık Sen Bakanlığa Sınav Mülakatları İçin Başvurdu!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural’ın imzasıyla Sağlık Bakanlığı’na gönderilen yazıda, sağlık çalışanlarının COVID-19’a karşı büyük zorluklar yaşadığı ve sınava zor şartlar altında hazırlandıklarının altı çizildi.

TIKLAYIN

4 Ekim 2020 tarihinde yapılacak Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınavının dikkate alınarak adayların kadrolara yerleştirilmesini isteyen Sağlık-Sen, yazılı sınavın ardından yapılacak sözlü sınavın bir defaya mahsus yapılmaması ve yalnızca yazılı sınavın göz önüne alınmasını talep etti.

Yorumlar (14)
Sınavsız ünvan değişikliği 1 ay önce
Bir defaya mahsus sınavsız ünvan değişikliğini hakkettik be. Bari böyle bir müjde verseydiniz ya
2351vhki 1 ay önce
Heyyyy yavrum hey ....görüyonmu semih i nereden nereye sınavsız gys den mülakatsız gys ye düştü bir sonraki açıklaması kağıt kalemsiz sınav için başvuru yaptık olur.Adminde bunu haber yapar .Sağlık sen çalışanların parasıyla kendi üyelerini hükümete peşkeş çekiyor bu sitede malumsenden nemalanıyor bizim çalışanlarda buna inanıyor. Halbuki malum sen ve admin danışıklı gaz alma operasyonu yapıyorlar.
vhki 1 ay önce
sınavsızı beceremedi bari mülakatsız olsun diyor sarı sendika
... 1 ay önce
Helal olsun işte budur. Çıkart bunu semih bey sendikaya geçecem
Emin Çıracı 1 ay önce
bir kerede menfaatiniz için sendika değiştirmeyin biraz omurgalı olun lütfen
Kamil Balbay 1 ay önce
hiç bekleme geçmezsen
By 1 ay önce
Saglık senin yazısı 1 defaya mahsus Sınavsız ünvan değişikliği verilmesi şeklinde olmalıydı..mülâkat torpil zaten..sendika bunu başarırsa oy patlaması yapar...
Büşra ak 1 ay önce
Bunu hallederseniz prestijiniz artar.yoksa üye kaybınız olur ????
4646 1 ay önce
çok güzel hareketler bunlar.ama sadece bu defalık olmaz unvan değişikliğinde hiç bir zaman mülakat olmamalı.
BİTİKKK 1 ay önce
Bu sendikalardan nefret ediyorum... Bi tane kazanımı var mı. 15 katlı bina diktiler...saltanat para keyif var . icraat yok. sürekli işçiler bir memurdan fazla maaş alacak hiç utanıyor musunuzzz... Sağlık Bakanlığı lütfedip sınav açtı hangi sağlık çalışanı bu sınava hazırlanabiliyorsa bravo bu pandemi sürecinde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?