Sağlık Sen Bakan Yardımcısı Güven'le Görüştü!

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünün bağlı olduğu Bakan Yardımcılığı görevini yürüten Prof. Dr. Muhammed Güven'le görüşen Sağlık Genel Başkanı Semih Durmuş, temmuz 2020 döneminde sağlık personellerinin yaşayacağı döner sermaye krizini görüştüğünü söyledi.

Sendika 03.07.2020, 16:39 03.07.2020, 17:07
Sağlık Sen Bakan Yardımcısı Güven'le Görüştü!

Semih Durmuş tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan açıklamada, "Sağlık Bakan Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Muhammed Güven’i; Genel Başkan Yardımcımlarımız Mahmut Faruk Doğan, Şemsettin Karadoğan ile ziyaret ederek döner sermaye konusundaki hazırlığımızı paylaştık ve sağlık çalışanlarını bekleyen Temmuz ayı döner sermaye krizi hususunda görüştük." dedi.

TIKLAYIN

Semih Durmuş dünde Ak Parti Genel Merkezine bir ziyarette bulunmuştu. Haberi için tıklayınız.

Yorumlar (4)
sağlıkçı 4 ay önce
sözleşme imzalayacak kadroları görüşecek değiller ya, tabi ki döner sermaye yi görüşmüşlerdir.
Hemsireler sağlık memurları 4 ay önce
Bundan 7 ay önce de görüşülmüş yeni döner sermaye işletmesi rezil bir şekilde çıkmıştı şimdide bundan farklı birşey çıkmaz baksanıza şunların haline birşey koparacak bir tip varmı muhteremler de
2351vhki 4 ay önce
Çok merak ettim ne görüşmüş acaba ???Hizmetli personele nasıl sınavsız kadroyu vermedik,3600 ü nasıl oyalıyoruz, döner sermaye yi nasıl veremeyiz i mi konuştular.Bu tablo bana tanıdık geliyor Aynı resmi hizmetli personele sınavsız görevde yükselme de olumlu bir görüşme yaptık diye bu şekilde haber artırmışlardı. Aynı senaryo yine döner sermayede atılıyor. İnanmayın bu haine.Kesin çalışanları yine sattı.
sema 4 ay önce
Nasıl çök komikler değil mi.Sonra Mersin İl Yöneticisi yaparsa sağlık sen yapar diye facebookta paylaşım yapıyor.Sanki bir şey yapmışlar gibi.Komiksiniz
26
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?