Sağlık Sen Bakan Yardımcısı Eldemir İle Görüştü!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sağlık çalışanlarının özlük haklarıyla ilgili düzenlemede Bakanlığın hedefleri ile sahanın beklentileri konusunda Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir‘i ziyaret etti.

Sendika 14.12.2021, 14:14 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen Bakan Yardımcısı Eldemir İle Görüştü!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Dural, Yasin Barutçu, Mahmut Faruk Doğan ve İdris Baykan ile birlikte Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir‘i ziyaret etti.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Görüşmenin ardından Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş sosyal medya hesabı aracılığı ile görüşme hakkında paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda,” Yönetim Kurulumuzla birlikte Sağlık Bakan Yardımcısı Sn. Halil Eldemir ’i ziyaret ettik. Sağlık çalışanlarının özlük haklarıyla ilgili düzenlemede Bakanlığın hedefleri ile sahanın beklentilerini en ideal noktada buluşturabilmek adına Sağlık-Sen olarak önerilerimizi paylaştık.” ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
yılmaz 1 ay önce
bir sürü abidik gubidik sendika vardı bu gelen yasayla birlikte bertaraf oldu kapandı silindi gitti zaten hepsi gereksizdi. memur-sen, sağlık-sen dışındakilerin hepsi kapandı ve kapanır. 400 tl iyi oldu maaşlara ek gelir gibi oldu. bu hükümet işini biliyor yakın zamanda da zamlar gelir iyileştirmeler olur ohh daha ne olsun.
dent 1 ay önce
Yine sattı sağlık-sen.Fıtratında var
attci 1 ay önce
İyice gezin bakalım. Muhtemelen kimse umursamıyor sizi
Dık adam 1 ay önce
At çok çalışıyor Gazi Koşusunu kazanıyor.Sahibine 3 milyon ,jokeyine 250 bin At a da havuç veriyorlar.Yukarıdaki fotoda atın sahipleri ve jokeyler var At yok.AT=Biz
SAĞLIKÇILAR 1 ay önce
HÜKÜMETİMİZ BİR ŞEY VERECEKTİ AMA SAĞLIK SEN DENEN YARATIKLAR GENE ENGEL OLDU. HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
İŞÇİ 1 ay önce
Tüm sağlıkta çalışana ZAM verilmeli ayçiçek 140 tl olmuş zam görüşmesinde 70 tl idi herşey en az 2 ye katladı 3 olanda çok ama alınan ücret te hiç bir artış yok ACELE SEYYANEN İYİLEŞTİRME önce sağlıkta çalışan tüm işçiden doktoruna kadar ve sonra tüm kamuda çalışanlara o zaman ekonomide denğe sağlana bilir ocak pulu geldi %25 emlak vergisi Geldi %36.2 ve diğerlerine anlatmaya gerek yok görüyorsunuz
Yanlış anlamışsınız 1 ay önce
Dilini oynatmıştır, konuşma değildir o;)
SHOWWWW 1 ay önce
GÖRÜŞME ÇOK ,SONUÇ YOK. SHOWWW YAPMAYIN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?