PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Personeli 2023 Ocak Dönem Tayinini Bekliyor!

Özellikle Büyükşehirlerde kira artışının durduramadığı ve artan hayat pahalılığı sonrasında sağlık çalışanlarının tayin istemek için ocak ayını bekledikleri ileri sürüldü.

Sendika 22.11.2022, 11:41 22.11.2022, 13:42 Cansu Polat
Sağlık Personeli 2023 Ocak Dönem Tayinini Bekliyor!

SES sendikası Alanya Eş Başkanı Zehra Ayata, Alanya’da kiralık ev fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı ev bulunamadığını çok sayıda sağlık çalışanının mağdur olduğunu ve tayin istemek için ocak dönemini beklediklerini söyledi.

KARI-KOCA ÇALIŞMAYAN HEKİMLER BİLE KİRA ÖDEYEMİYOR!

Ses sendikası Alanya Eş Başkanı, memurlar başta olmak üzere emeklilerin ve asgari ücretle çalışanların aldıkları maaşla bu kiralarını ödemelerinin mümkün olmadığını belirterek “kontrolsüz göç birçok sorunu beraberinde getiriyor” ifadesini kullandı.

HEKİMLER İŞÇİ OLDU!

Karı koca çalışmayan bir hekim ailesinin bile iyi bir evde oturma şansının olmadığını söyleyen Eşbaşkan, doktorların da işçileşmiş durumda olduklarını ileri sürerek tecrübeli hekim, öğretmen ve polisleri kaybettiklerini, hükümetin bu konuya acil çözüm bulmasını istediklerini dile getirdi.

Yorumlar (9)
faruk 2 hafta önce
memleketinden kaçanlara ders olsun. alın size güney sahilleri ege kasabaları. istanbul aşkınızda yarım kalacak. beğenmediğiniz iç anadalu karadeniz doğu anadoluda yer bakmaya hazır olun.
Saglikci 2 hafta önce
Sizin gibiler cambaza bakarak oyalanır. Perdenin arkasını göremez, inanç ve vatan sevgisi çok kolay kullanılır. Asıl sorunun ne olduğunu bir cok kişi biliyor olmalı.
Vatandaş 2 hafta önce
Aynen katılıyorum iyi yeri herkes ister ama kimse yarını düşünmüyor ki günlük sosyal medyada birilerine hikaye atma derdinde eee gün gelir hesap döner koşa koşa kaçacağın gelir o büyüsüne kapıldığın yerler. Cep delik cepten delik bu saatten sonra parası olan yaşar diğerleri borçla yaşar olay bu kredi kartlarına artı paralara devam.
asabi 2 hafta önce
yüreğine sağlık başkan (SES sendikası Alanya Eş Başkanı Zehra Ayata)
LİSANS MEZUNU HİZMETLİ 2 hafta önce
YHS görevde yükselme sınavını bekliyor daha ne kadar ertelenecek....
hemşire 2 hafta önce
öz yurdumuzda somurge vatandasi gibi yasamaya mahkum ettiler bizi. zenginler, turistler eglensin bizler hizmet edelim.
aslı 2 hafta önce
artık gidip oralarda kendileri çalışırlar.
YHS 2 hafta önce
Sağlık Bakanlığı çalışanları olarak Görevde Yükselme ve Ünvan değişikliği sınavlarının ayrı tarihlerde yapılmasını istiyoruz. Çünkü aynı zaman olduğunda sınav çalışması için izin alamıyoruz.
Ves 4 gün önce
Merhabalar. Ankara'da yaklaşık 1 senedir ebe olarak görev yapıyorum. Alt bölge tayininden ilerde İzmir'e gidebilir miyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın