Sağlık Müdürlüğüne Şok Suçlama! Sendika Değiştirince Geçici Görevi Sonlandırıldı!

Kütahya Türk sağlık-Sen Şube Başkanı tarafından sosyal medyada Sağlık Müdürlüğü hakkında şok suçlama geldi. Tavşanlı'dan Emet Devlet Hastanesine geçici görevle görevlendirilen Ebe kadrosunda görevli sağlık çalışanın sendikasını değiştirmesinden sonra 15 günde görevi sonlandığını iddia etti.

Sağlık Müdürlüğüne Şok Suçlama! Sendika Değiştirince Geçici Görevi Sonlandırıldı!

Kütahya Türk sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Gök tarafından yapılan paylaşımda Kütahya Sağlık Müdürlüğünü sendikacılar mı yönetiliyor sorusunu yönetilirken, Gök’ün yaptığı paylaşım sonrasında Türk Sağlık-Sen Genel başkanı Önder Kahveci’de bir twit atarak “Hala eski alışkanlıklarını devam ettiren yöneticiler aklınızı başınıza alın.” dedi.

İşte O Paylaşımlar;

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 09:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ragıp
Ragıp - 6 ay Önce

Cumhur İttifakı da Türk Sağlık-Sen'e yaradı. Sahada hükümete ver veriştir, CHP'den daha katı söylemlerle sağlıkçılara yaklaş. Ama idarecilere gelince artık cumhur ittiafakıyız, eski anlayışı değiştirerek bizi de sarı sendika gibi görüp, işimizi yapın de. Ohhh ne güzel dünya.

SIRADAKİ HABER