Sağlık Müdürlüğü Esnek Mesaiye Geçilmesi İçin Hastanelere Yazı Gönderdi

Pandemi sürecinin kahramanları sağlık çalışanlarının yorulduğu ve tükenmişliğin zirve yaptığı bu günlerde esnek mesai uygulaması için Antalya İl Sağlık Müdürlüğünden önemli bir adım geldi.

Sendika 20.11.2020, 00:22 20.11.2020, 00:32 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğü Esnek Mesaiye Geçilmesi İçin Hastanelere Yazı Gönderdi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hastanelere gönderilen yazıda esnek mesaiye Genelgeler doğrultusunda geçilmesi talimatı verildi. Konuyla ilgili Sağlık Sen Antalya Şubesi tarafından açıklama geldi.

Açıklamada;

SAHANIN TALEBİ "ESNEK MESAİ" KARŞILIK BULDU

Sağlık-Sen Antalya Şubesi olarak; gerek saha çalışmalarında, gerekse teşkilat toplantılarımız sonucu, pandemi sürecinin kahramanları sağlık çalışanlarımızın yorulduğunu ve artık tükenmişliğin başladığını her zaman her yerde dile getirdik.

12.11.2020 tarih ve 196 sayılı, sahanın talebi olan "Esnek Mesai" konulu yazımız sonrası İl Sağlık Müdürlüğümüzce, esnek mesaiye geçilmesi ile ilgili yazı kurumlara gönderilmiştir.

Sahanın sesine kayıtsız kalmayan İl Sağlık Müdürü sn dr. Ünal Hülüre ve sağlık müdürlüğü yetkililerine teşekkür eder, kurum amirlerimizin de aynı hassasiyeti göstermelerini temenni ederiz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Deephayal 9 ay önce
Ne büyük bir başarı.
Antalya 9 ay önce
Çok büyük bir hizmet yapmış gibi abartılıyor ya Allah hepinizi bildiği gibi yapsın. Sağlıkçıların derdi esnek mesaimi. Siz uğraşmayın böyle işlerle sağlık sen olarak. Gidin kime ne torpil yapılacak onlarla uğraşın. Sağlıkçıları ilgilendiren işler sağlık seni ilgilendirmez.
Hemşire 9 ay önce
Az personellemi esnek çalismaya gecilecek bir an once atama yapılmalı
tolga 9 ay önce
Sayın Hekimler Ülseratif kolit salofalk sitix salofalk lavman ve prednol 48 mg kullanıyorum şuan 3 aydır aktif durumda covid 19 da risklimiyim idari izin yok normal izin yok bu hastalık basit bir hastalıkmı %50 engelli raporuda var bilir kişi olarak değerlendiri bilirmisiniz
Zafer 9 ay önce
Ünal hülür pandemi başından beri esnek çalışıyor zaten. Hele bu aralar kendisini gören cennetlik
Antalya. 9 ay önce
pandemiden öncede esnekti. arada bir kuruma gelir. 750 kişinin yerini değiştirir gider. 20 gün sonra bir daha gelir gene bir yer değişimi gider. bazende iş gereği firmalar ile gizli görüşür. odaya kapanır. kimseyi içeri almaz.
hak arama 9 ay önce
Siz bu kararın neresinde varsınız anlayamadım bu ne alaka siz kendinize iyi koltuk kapmaya devam edin ballı maaşla birlikte gidin kumda oynayın hadi ordan
Garip 9 ay önce
Antalya ağız ve diş hastahanesi niye yok bu listede acaba
Ayhan bahir 9 ay önce
al gülüm ver gülüm
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?