Sağlık Çalışanlarının Sorunları Artış Gösterince Sendikacılar Beykoz'a Ağırlık Verdi!

Özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarının sorunları Beykoz'da da artış gösterince memur sendikaları harekete geçti.

Sendika 11.07.2020, 20:16
Sağlık Çalışanlarının Sorunları Artış Gösterince Sendikacılar Beykoz'a Ağırlık Verdi!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu’nu ziyaret eden Sağlık Sen Yöneticileri, ziyaretin ardından sağlık çalışanlarının yeni üniformalara geçiş süreçlerinin yılsonuna kadar ertelendiği açıklaması yapılmıştı.  

Bu kapsamda çeşitli temaslarını sürdüren Sağlık Sen Yöneticileri Beykoz Devlet Hastanesi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastane Başhekimi Op. Dr, Süleyman Erdoğdu ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse’yi ziyaret eden sendika yöneticileri, hastane personelinin yaşadığı sorunlar ve acil serviste zaman zaman ortaya çıkan olumsuzluklarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

TIKLAYIN

Ziyarette, özellikle pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının içinde bulundukları koşulların dikkate değer hale geldiğini ifade eden Sağlık Sen İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Cesur Öztürk"sayın başhekimimiz ve müdiremizle bir durum değerlendirmesi yaptık" dedi.

Öztürk, içinde bulunulan süreçte sağlık çalışanlarının öneminin bir kez daha anlaşıldığını ve ülkenin değişim süreçlerinde sağlık çalışanlarının hep ön planda olduğunu dile getirdi.

Şube Başkan yardımcısı Fahri Aziret ve Beykoz Devlet Hastanesi Temsilcisi Gökhan Karaduman’ın da yer aldığı ziyarette, sağlık çalışanlarının içinde bulunduğu şartların tekrar gözden geçirildiği ifade edilirken, hastane Başhekimi Süleyman Erdoğdu, hastane yönetimi olarak çalışanların sorun ve şikâyetlerini her zaman dikkate aldıklarını ve sendikalarında zaman zaman bu hususlara dikkat çekmelerinin kendileri için faydalı olduğunu söyledi.

Yorumlar (4)
istanbul 4 ay önce
bu ne şimdi yeni hedefmi belirlediniz..
Ne Alaka 4 ay önce
Habere bak altta kıyafet yazısı var sendika mı koydu yazıyı bir şeyleri tekrar alevlendirip bir şeyler mi ummak hiç anlamadım. bundan sendika ne kazanacak sağlık müdürü ne elde edecek bir şey anlamadım.
istanbul 4 ay önce
Cesur Başkan gelecek bütün dertler bitecek.
istanbul 4 ay önce
anlamadım...
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?