Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Mülakat Takvimi Yakında Açıklanacak

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, unvan değişikliği sınavını kazanarak mülakat takviminin açıklanmasını bekleyen sağlık personellerine müjde verdi.

Sendika 31.05.2021, 10:33 31.05.2021, 10:36 Güler Sağlam
Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Mülakat Takvimi Yakında Açıklanacak

Durmuş yaptığı açıklamada; "Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Unvan Değişikliği mülakat takvimi yakında ilan edilecek. Görevde yükselme mülakatında yaşanan izahı zor talihsizlikler bunda yaşanmasın. Hak edene hakkını vermek neden bu kadar zor doğrusu anlamak mümkün değil…" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (17)
Sınav hiz kom? 4 ay önce
Diğer kurumlar pandemi sürecinde herkese 100 puan verdiler siz ise illaki mülakat diyorsunuz. Bu ne mülakat aşkıdır yahu anlamamış değiliz. Bari kadro sayılarını artırın neden mi çünkü ek sınav yaptınız. Yahu sıralamamızı bilmiyoruz bazı kişiler ise aldığımız duyumlara göre bak tndıklarına söylemişler sıralamasını öğrenmişler ben arıyorum cevap veren yok mevzuata göre hareket edilecek diye aklımızla dalga geçiliyor.
parodi! 4 ay önce
unvan değişikliği sınavı yılan hikayesi.bakanlıkta bu işi yürüten bürokratlar sendikalar, genel müdürler sınıfta kaldınız, kalmakla kalmadınız bizi, kendinizi ve hükümeti perişan ettiniz var olasınız!!!
Hesap vermek zor! 4 ay önce
Pandemi de yapranan/yıpratılan sağlıkçıyı sizde yıprattınız..! Barajı geçen herkese kadroyu vermek için ne yaptınız veya ne yapmaktasınız. Yeter artık açıklayın sizde bizde kurtulalım işimize gücümüze bakalım..!
yolcuu 4 ay önce
30 şubat 2022 de açıklanır. Daha öncede görüşmüştü ilgili sendika. Görevde yükselmenini hemen akabinde demişlerdi. Görevde yükselme mülakatı biteli 2 ay oldu. sonrasında bayram sonu olacak dendi. Türkiyenin bayramı bitmez ki. acaba hangi bayram
Ünvanımı değiştirme istemez 4 ay önce
Sıra şimdi hangi torpillinin işini yapalımda, hadi sağlıksen bastır :))
BATTALGAZİ44 4 ay önce
BARAJI GEÇEN HERKESE KADROSU VERİLSİN. BÜTÜN SAĞLIKÇILAR KOVİD SÜRESİNCE ZATEN BÜTÜN SINAVLARDAN GEÇTİ, KİMİ CANIYLA KİMİ AİLESİNDEN UZAK KALARAK O SINAVDAN TAM NOT ALDI
.......... 4 ay önce
Sayın semih durmuş; lütfen sınav komisyon üyelerini töhmet altında bırakmayınız.
Töhmet mi? 4 ay önce
Sendika yetkilisi değilim. 2 yıl oldu sonuçlandıramadınız bezdirdiniz bizi. Bi sınav yaptınız sonra ertelediniz olmadı Bi daha ertelediniz, sınav yaptınız, covit ve temaslılar sonradan tekrar yaptınız hakkımızı yediniz. Ben sosyoloji sınavında 80 almışım ek sınav yaptınız aldığımız duyumlar herkes yüksek almış, sosyoloji 15 soru hemen hemen aynı araştırın göreceksiniz. Hakkımızı yediniz! Bu sınavın sekreteryasını imzasını atan görüş bildiren herkes bu vebalin altında kalır. Cevap olarak bize pandemi diye geçiştirşyorlar. Allah aşkına söyleyin komisyondakiler alanda korona testi mi yapıyorlar yoksa hiyareşik yapılanma içinde işini mi yapıyorlar. Sınav hiz işi Sınavdır hatırlatmak isteriz.
sağlıkta çalışan GİH'li 4 ay önce
ABOVVVV NE KADAR BÜYÜK BİR MÜJDEEE BİR SENEDEN DAHA FAZLA OLDU AÇIKLAMADINIZ HALA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?