PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Pandeminin Kahramanlarına Vali Başarı Belgesi Verdi

Sağlık Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz‘ün Valiliğe yaptığı yazılı müracaat sonrasında Pandeminin kahramanı sağlık çalışanlarına Tekirdağ Valisi tarafından imzalanan başarı belgeleri düzenlenen programda verildi.

Sendika 27.08.2022, 20:34 Cansu Polat
Pandeminin Kahramanlarına Vali Başarı Belgesi Verdi

Başarı belgesi programı ile ilgili Sağlık Sen Tekirdağ Şubesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Talebimiz üzerine İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ali Cengiz KALKAN'ın şahsında,sağlık müdürlüğümüzün desteği ve Valimiz Aziz YILDIRIM'ın onayı ile,İlimiz Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan saygıdeğer sağlık çalışanlarımızın her birine pandemi süresince fedakârca ve özverili çalışmalarından dolayı Sn.Valimiz tarafından imzalanan başarı belgesi bütün meslek gruplarımızı temsil eden arkadaşlarımıza İl Sağlık Müdürlüğümüzce organize edilen programda verildi.

657 sayılı DMK'ya göre istihdam edilen ve sicillerine de geçecek olan arkadaşlarımıza Başarı Belgesi,4857 sayılı iş kanuna göre işçi statüsünde ki arkadaşlarımıza da Teşekkür Belgesi verilecektir.

Bugün Sn.Valimiz ve il sağlık müdürlüğü yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleşen programla başarı ve teşekkür belgeleri kurum yöneticilerimize teslim edilmiştir.

Başta Sn.Valimiz Aziz YILDIRIM olmak üzere sürece katkı sunan,emek veren herkese teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz"dedi.

Yorumlar (6)
Emrah 1 ay önce
Sahada kan ter içinde kalanlar geldi geçti Sefasını idareciler sürüyor işte.
ilçe sağlık 1 ay önce
2020 ve 2021 yıllarında bayram ve hafta sonu filiyasyon mesailerinin karşılığı olan izin veya mesai ücretleri halen karşılanmadı benim.Ne yapmam gerekir acaba?
attci 1 ay önce
covidin üzerimizden kamyon gibi geçtiği günleri hatırlıyorum da, en alttan en üste kadar herkes bu başarı belgesini değil haklı hakkını hak ediyor .Başarı belgesinin mantığı bile yok.3 tane biriktirecende ,sonra bunları mutemetliğe gönderecende ikramiye alacanda çok uzun hikaye ..Eğer bir iiylik yapılmak isteniyorsa sahaya sorulması lazım .
Sağlıkçı 1 ay önce
Sağlıkçılar bahane sendika ve yönetici şovu şahane
Yhs bu memleketin en lüks insanları 1 ay önce
Yhs sayın valim sana para versinler bana alkış tutsunlar
Sağlıkçı 1 ay önce
orada bulunması gereken idareciler değil sahada ki personel olmalıydı.
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?