Önder Kahveciye Acıdan Bile Reklam Çıkartmaya Çalışıyor Eleştirisi!

Umke görevlisi Emine Kuştepe'nin Elazığ depreminde göçük altında kalan Azize ile yaptığı telefon görüşmesi ulusal basında geniş yer bulmuştu. Ardından Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci'nin yaptığı paylaşımda Emine Kuştepe'nin Türk Sağlık-Sen Adıyaman 112 İşyeri Temsilcisi olduğunu söyleyerek yaptığı paylaşım sonrasında Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu Kahveciyi sert bir dille eleştirerek acıdan bile reklam çıkartmaya çalışıyor diyerek eleştirdi.

Sendika 27.01.2020, 09:43 27.01.2020, 12:55 Güler Sağlam
Önder Kahveciye Acıdan Bile Reklam Çıkartmaya Çalışıyor Eleştirisi!

Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci'nin yaptığı paylaşımı alıntılayarak, " Acıdan bile reklam çıkartmaya çalışan bir sendika!!! Millet birlik beraberlik diyor bunlar herzaman ki gibi ayrımcılık ve reklam peşinde Allah ıslah etsin...

Deprem bölgesinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza Allah kolaylık versin" dedi.

Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu'nun Önder Kahveci'yi sert sözlerle eleştirdiği paylaşımın altına gelen yorumlarda,Rize Sağlık-Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz'ın yaptığı paylaşıma dikkat çekildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
dinime küfreden müslüman olsa 2 yıl önce
Bırakın Allah aşkına önce kendinize bakın. Siz bunların daniskasını yapan insanlarsınız o yüzden susun
AHMET 2 yıl önce
SAĞLIK SEN ÜYESİ OLSAYDI SİZ SANKİ BUNU PAYLAŞMAYACAKTINZ..GEÇİN BU AYAKLARI YA.
sağlıkçı 2 yıl önce
sağlık sen siz ölüden bile reklam çıkarmaya çalışırsınız sizi sanki tanımıyoruz yıllardır sağlıkçıları kandırdınız halendahan yalan söyleyip kandırmaya çalışıyorsunuz sizin konuşma hakkınız yok
R İslamoğlu 2 yıl önce
Keşke önder bey bu şekilde talihsiz bir paylaşım yapmasaydı, kucaklayıcı ve birleştirici olsaydı , onun şahsına daha çok yakışırdı diye düşünüyorum..
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?