Önder Kahveciye Acıdan Bile Reklam Çıkartmaya Çalışıyor Eleştirisi!

Umke görevlisi Emine Kuştepe'nin Elazığ depreminde göçük altında kalan Azize ile yaptığı telefon görüşmesi ulusal basında geniş yer bulmuştu. Ardından Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci'nin yaptığı paylaşımda Emine Kuştepe'nin Türk Sağlık-Sen Adıyaman 112 İşyeri Temsilcisi olduğunu söyleyerek yaptığı paylaşım sonrasında Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu Kahveciyi sert bir dille eleştirerek acıdan bile reklam çıkartmaya çalışıyor diyerek eleştirdi.

Önder Kahveciye Acıdan Bile Reklam Çıkartmaya Çalışıyor Eleştirisi!
banner71

Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci'nin yaptığı paylaşımı alıntılayarak, " Acıdan bile reklam çıkartmaya çalışan bir sendika!!! Millet birlik beraberlik diyor bunlar herzaman ki gibi ayrımcılık ve reklam peşinde Allah ıslah etsin...

Deprem bölgesinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza Allah kolaylık versin" dedi.

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı İbrahim İçoğlu'nun Önder Kahveci'yi sert sözlerle eleştirdiği paylaşımın altına gelen yorumlarda,Rize Sağlık-Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz'ın yaptığı paylaşıma dikkat çekildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
dinime küfreden müslüman olsa
dinime küfreden müslüman olsa - 9 ay Önce

Bırakın Allah aşkına önce kendinize bakın. Siz bunların daniskasını yapan insanlarsınız o yüzden susun

AHMET
AHMET - 9 ay Önce

SAĞLIK SEN ÜYESİ OLSAYDI SİZ SANKİ BUNU PAYLAŞMAYACAKTINZ..GEÇİN BU AYAKLARI YA.

sağlıkçı
sağlıkçı - 8 ay Önce

sağlık sen siz ölüden bile reklam çıkarmaya çalışırsınız sizi sanki tanımıyoruz yıllardır sağlıkçıları kandırdınız halendahan yalan söyleyip kandırmaya çalışıyorsunuz sizin konuşma hakkınız yok

R İslamoğlu
R İslamoğlu - 8 ay Önce

Keşke önder bey bu şekilde talihsiz bir paylaşım yapmasaydı, kucaklayıcı ve birleştirici olsaydı , onun şahsına daha çok yakışırdı diye düşünüyorum..

SIRADAKİ HABER