PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Önder Kahveci'ye Hemşireler 6 Bin 334 Lira Maaş Alıyor Algısını Kabul Etti Eleştirisi

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci bugün Fox Tv'de yayınlanan çalar saat programına katıldı. Program sunucusu İlker Karagöz'ün Akşam Gazetesinde çıkan Lisans hemşire maaşı bugün 6.334 lira haberini Kahveci'ye sordu. Kahveci, bugün 6 bin 334 lira hemşire maaşı sorusuna "o hizmet kolunda ne olduğuna tam ben bakamadım" diyerek ekran başındaki sağlık personellerini şaşırtan cevabını verdi.

Sendika 25.08.2021, 12:25 25.08.2021, 12:29 Güler Sağlam
Önder Kahveci'ye Hemşireler 6 Bin 334 Lira Maaş Alıyor Algısını Kabul Etti Eleştirisi

Fox Tv'de sabah kuşağında yer alan çalar saat programına konuk olan Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, program sunucu İlker Karagöz'ün Akşam Gazetesinde çıkan algı haberinde yer alan hemşire maaşları sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Karagöz sorusunda;

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yukarıdaki tabloda gösterilen rakamları kendisine okuyan sunucuya ilginç bir cevap verdi. Kahveci; "hizmet kolundan ne olduğu tam ben bakamadım. Çünkü biraz yoğundu, bu birkaç günlük süreç içerisinde..."  cevabına sosyal medyadan tepkiler geldi.

İNANCIMI VE ÜMİTLERİMİ KIRDINIZ

PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
20 yıldır Türk Sağlık Sen üyesi olduğunu söyleyen bir twitter kullanıcısı, "Sayın Genel Başkanım,sizinde bildiğiniz bütün baskılara rağmen 20 yıldır Türk Sağlik Sen üyesiyim..Bugünkü canlı yayinda ilker Beyin hemsire maaşı 6300 tl dediginde bile emekliligine yansiyan kısmı 4500 tl diyemediniz. Size olan inancımı ve ümitlerimi kırdınız. Bilin istedim" diyerek Kahveciye mesaj gönderdi.

İŞTE O BÖLÜM:

PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
Yorumlar (19)
Hemşire 6 ay önce
Sendika baskani olarak benim nekadar maas aldigimi bilmiyorsan kalk o koltuktan
Sağlık 6 ay önce
Neden cevap veremedi cunki 400 tl sendika aidatı verdiler üyelerini kaybetmesinler diye.mecbur susacaklar masada nelerin döndüğü memurun nasıl satıldığı ortada yazık
sağlıkçı 6 ay önce
zamları devlet istediği gibi veriyor zaten hakkımızı savunan yok zaten o yüzden SENDİKALARIN HEPSİNİN KAPATILMASI lazım orda boş boş oturup 30-40 bin TL maaş almalarına gerek yok boşu boşuna devletten milletten para almasınlar o parayı devlet memuruna işçisine vermeli.
Sinan 6 ay önce
Siz memur senden ssha beter çıktiniz ya. Biz kimere umut bağlamısız. Yazıklar olsun. Bizi kimler sattı ıse Allah büyüktür.
Hayt 6 ay önce
Diğer yetkili sendika başkanından ne hayır gördük ki bundan görelim al birini vur ötekine.
Harranlı Hemşire 6 ay önce
Bu adam kim arkadaş benim daha ne kadar maaş aldığımı bilmiyor ve benim için zam mı isteyecek güldürmeyin sendikaya üye olanın kendine saygısı yoktur yada maaşı iyi yatıyordur net .
kaan 6 ay önce
derhal terket o koltugu bos beles baskan birde senin sendikana üyeyiz istifa dilekçesini veriyorum
çakallar 5 ay önce
hemşireyi yazarken 1/4
öğretmeni yazarken 9/1 vermişler.
........... 6 ay önce
şükürcülere çok bile.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?