Önder Kahveci: Yaralanan Arkadaşlarımızın Durumu İyi

Türk Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından organize edilen Teşkilat Buluşması Eğitim ve Değerlendirme Toplantısına katılmak üzere Antalya'ya seyahat eden aracın trafik kazası geçirmesi sonucu yaralanan sendikacılar hakkında Önder Kahveci açıklama yaptı.

Önder Kahveci: Yaralanan Arkadaşlarımızın Durumu İyi

Kahveci açıklamasında;

TIKLAYIN

Teşkilat toplantımıza katılmak üzere yola çıkan Aydın Şubemiz bir trafik kazası geçirmişti. Çok şükür ki bir can kaybı yaşanmamıştır. Yaralı 3 arkadaşımızın da sağlık durumları iyidir. 

Bu kaza nedeniyle arayan, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim. Yaralı arkadaşlarımıza acil şifalar dilerim. dedi. 

SAĞLIK-SEN: GEÇMİŞ OLSUN

Öte yandan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'da yaralanan Türk Sağlık-Sen üyeleri için geçmiş olsun mesajı yayınladı. Durmuş mesajında; "Türk Sağlık-Sen Eğitim Toplantısı için Antalya'ya giden Aydın Şubesi YK Üyeleri ve temsilcilerini taşıyan otobüsün kaza yaptığını üzülerek öğrendim. Kazada yaralanan arkadaşlarımıza acil şifa diliyor Türk Sağlık-Sen camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 15:02

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN SAYIN GENEL BAŞKAN.
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN SAYIN GENEL BAŞKAN. - 9 ay Önce

DIŞ YARALANMALAR GELİR GECER BE BAŞKAN.YA İÇ YARALANMALAR NASIL GECECEK.SINAV KAZANIP ATANMYAN 2351 VHKİ DERİN YARALI O YARAYI KİM SARACAK.İŞÇİLER BÜROLARDA MEMURLARA MOBİNG UYGULUYOR.İŞÇİLERİ BÜROLARDAN UZAKLAŞTIRMAK GEREKMEZMİ?

2351  KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI.
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. @ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN SAYIN GENEL BAŞKAN. - 9 ay Önce

E naparsın dünyanın kanunu bu birileri nutuk atıp kendilerini alkışlatacak şov yapacak, birileride anadoludan gelip kazaya maruz kalacak.Haklı onlar haksız olan sınav kazanıp atanmayan 2351 vhki.Evet fakir fukara garip guraba düşmanlığı sınır tanımıyor.Ölümde var hak mizanda var. Bugün dünya yarın ahıret Allaha olan bağlılığımız tam.sabır acı meyvesi tatlı sabredelim bakalım 2351 vhkiden biri.

GEÇMİŞTEDE BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCINIZ KAZADA VEFAT ETMİŞTİ DERS VARMI YOK.
GEÇMİŞTEDE BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCINIZ KAZADA VEFAT ETMİŞTİ DERS VARMI YOK. - 9 ay Önce

BU DÜNYAYI AHRETE TERCİH EDİP FUKARA DÜŞMANLIĞI YAPANLAR BU OLAYLARDAN DERS ÇIKARIP İNSANLARA ADALETLİ DAVRANMALI.İNSANLARI ÖTEKİLEŞTİRMEDEN ,AYRIŞTIRMADAN HERKESİN TEMSİLCİSİ OLUP ADALETİ TESİS ETMESİ GEREKİRKEN.HİÇ ÖLÜM YOKMUŞ HAK MİZAN TERAZİSİ KURULMAYIP BOYNUZSUZ KOÇ BOYNUZLU KOÇTAN HAKKINI ALMAYACAK ORADADA SALTANAT SÜRECEKMİŞ GİBİ DAVRANANLAR DERS ÇIKARMALIDIR.

SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI
SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI @GEÇMİŞTEDE BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCINIZ KAZADA VE - 8 ay Önce

ÖNEMLİ OLAN ÖLMEK DEĞİL HEPİMİZ BİR GÜN ÖLECEĞİZ AMA,RAHMET VE HELALLİK ALMAK ÖNEMLİ ÖNEMLİ OLAN İNSANLARIN RAZI OLMASI.BEN ŞAHSEN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM NEDENMİ MUTLU AZINLIK İÇİN VE YANDAŞLAR İÇİN İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ.

SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI
SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI - 8 ay Önce

Sayın başkan samimi olarak bir şey söyleyeyim.En büyük aldatmaca sizsiniz.Bakın Allah rızası için empati yapın biz sağlıktaki yardımcı hizmetler için ne yaptınız.Sınavla kazandığımız vhki kadrolarımız verilmedi ses çıkarmadınız.7 yıldır maddi manevi zarardayız.Tek maaşla en alt kademede yan ödemesiz ek göstergesiz maaşla 8 nüfus nasıl geçinirse öyle geçiniyoruz.Hamd olsun alacağımız olsun.Bu ülkede Anayasanın eşitlik ilkesi varmı biz sınavla kazandığımızı alamıyorken,ilk okul mezunu itfaiye erleri ,kızılaydan sağlığa geçenler ve en son mübaşirler sınavsız sınıf atlatıldı.Bunları çıkıp söyleyemedikten sonra sendikaymış yetkiymiş banane.Bu vebal sizin boynunuzda her zaman size hayır dua okuyoruz,bir ömürde okuyacağız.Psikolojimiz bozuldu uyku uyuyamaz olduk.Allah sorsun.2351 vhkiden biri.

TÜM YARDIMCI HİZMETLERE ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİ DEN BİRİ.
TÜM YARDIMCI HİZMETLERE ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİ DEN BİRİ. - 8 ay Önce

Geçmişinizi bilmeyenlerin şimdiki halinize başlık atmasına, şimdi ki zamanda yanınızda olmayanın geleceğinize laf etmesine, ve yarın güzel günlerinizde bu kişilerin yer almasına izin vermeyin..
Şunu da unutmayın kendimizden başka dostumuz yok herkes çıkarı kadar bizimle..

SIRADAKİ HABER