Murat Alan'a Davalar Peş Peşe Açılıyor: Giresun'da Savcılık'da..

Sabah saatlerinde Ankara 1 Nolu Sağlık Sen Şube Başkanı Şenol Şahin tarafından Akit Gazetesi Haber Müdürü hakkında sağlıkçalışaları hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verilen şikayet dilekçesini yayınlamıştık. Şimdi de Giresun Sağlık Sen Şube Başkanı Kerim Süral Hacıhasanoğlu tarafından açılan dava dilekçesini yayınlıyoruz.

Sendika 18.01.2021, 13:00 18.01.2021, 13:37 Güler Sağlam
Murat Alan'a Davalar Peş Peşe Açılıyor: Giresun'da Savcılık'da..

Akit Tv kanalında16.01.2020 tarihinde yayınlanan Ters Kutuplar programında yaptığı konuşmasında sağlık çalışanlarına yönelik olarak hakaret, halkı kin ve düşmanlığatahrik veya aşağılama ve suç işlemeye tahrik suçlarını işlediği iddiasıyla Giresun Sağlık Sen Şube Başkanı Kerim Süral Hacıhasanoğlu, Murat Alan hakkında Giresun Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu. 

TIKLAYIN

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Eynesilli 1 ay önce
Varol kerim başkan ! tam sendika dan istifa arefesinde idim...! Bu icraatın ızla istifa fikrimi gözden geçirme kararı aldım...!
karantin 1 ay önce
İşlerini adam gibi zamanında yapsalardı ve sağlıkçıların haklarını zamanında söke söke alsalardı ve bizleri bu duruma düşürmeselerdi eğer hiç kimse bunları konuşmayacaktı. Bizlerin budurumda olmasının ve Murat alan gibi soysuzların bu şekilde konuşmasının asıl müsebbibi sendikalardır. Özellikle yetkili sendikadır. Buda böyle biline
Murty 1 ay önce
O değilde savcılık ön büro niye 5 buçuk saat çalışıyor.
6
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?