Metin Memiş'ten Veda Mesajı

Sağlık Senimizin çok kıymetli gönül erleri diyerek başladığı mesajında Sağlık-Sen camiasına seslenen Genel Başkan Metin Memiş, teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Metin Memiş'ten Veda Mesajı

Metin Memiş, veda mesajında;

Sağlık Senimizin çok kıymetli gönül erleri, 6. Olağan Genel Kurulumuzu tamamladık. Genel Kurul iradesine hepimiz, onurla ve vakarla sahip çıkağız. Hep birlikte Sağlık Sen’in hedefleri etrafında kenetleneceğiz. 

4 yıl şube başkanlığı, 3 yıl genel başkan yardımcılığı ve 8 yıl genel başkanlık olmak üzere, emek dolu, mücadele dolu güzel bir maziyle, genel başkanlık görevimden ayrılıyorum. Genel Kurul delegelerimiz tarafından yetki alan arkadaşlarımıza Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum. 

TIKLAYIN

Genel Kurulumuza yol arkadaşlarımla birlikte vaat ettiğimiz hedeflerimiz oldu. Gerek sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını, gerekse teşkilatımızın kurumsal gücünü geleceğe taşıma adına, sadece seçilen arkadaşların değil, hepimizin imtihan olacağı zor bir mücadele dönemi bizleri bekliyor. 

Bu yükü daha güçlü kenetlenerek, birlikte taşıyacağız. 

Gün helalleşme günü. Gün kırgınlıkları geride bırakma ve Sağlık Sen’in geleceğine sahip çıkma günü… Bu vesile ile on bir yıllık mücadelemizde bana inanan güvenen bizimle birlikte yol yürüyen ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor bu kardeşinize hakkınızı helal etmenizi diliyorum. 

Bayram gibi olsun, kutlu olsun, güzel olsun bundan sonrası da... Bugüne kadar yaşananlar gibi...

Kardeşlerim; bugüne kadar yasadığımız güzellikler gibi olsun yarınlarımız... Güzel olsun yarınlar. Aynı dün gibi, aynı bizim gibi, hepimiz gibi güzel olsun yarınlar...

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 23:12

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER