Memur-Sen ve Kamu-Sen Kılıçdaroğlunu Ziyaret Etti!

Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezinde ziyaret etti. TOBB, TESK, Hak-İş, Türkiye Kamu-Sen, Memur-Sen, TİSK, Türk-İş, TZOB, Türkiye Emekliler Derneği ile Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı temsilcilerin ziyarette hazır bulundu.

Memur-Sen ve Kamu-Sen Kılıçdaroğlunu Ziyaret Etti!

Kılıçdaroğlu'nun kabulü, parti genel merkezinde basına kapalı olarak gerçekleşti.

Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Aykut Erdoğdu'nun da katıldığı kabul, 50 dakika sürdü.

TIKLAYIN

Kabulün ardından genel merkezden ayrılan heyet adına açıklamada bulunan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi olarak daha önce Barış Planı Harekatı çerçevesinde görüşlerini aktardıklarını söyledi.

Bu görüşlerini 81 ildeki örgütlerinin, ayrıca yurt dışı temsilciliklerinin de 190 ülkedeki muhataplarıyla paylaştığını belirten Hisarcıklıoğlu, "Şimdi ana muhalefet Partisi Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'na özellikle Barış Planı Harekatı çerçevesindeki görüşlerimizi aktarma fırsatı oldu. Kendisine onları aktardık." dedi.

Hisarcıkloğlu, buradan da MHP'yi ziyaret ederek Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye geçmiş olsun dileklerini ileteceklerini ve yine bu kapsamdaki düşüncelerini aktaracaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 02:29

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER