PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Memur Sen Sendikası Üye Başına 30 Lira Prim Verme Kararı Aldı!

Memur Sen'e bağlı DİYANET-SEN yönetim kurulu tarafından alınan karar gereğince 15 Mayıs öncesinde temsilcilerine üye başına 30 TL prim verme kararı aldığını duyurdu.

Sendika 24.03.2022, 11:41 25.03.2022, 10:26 Cansu Polat
Memur Sen Sendikası Üye Başına 30 Lira Prim Verme Kararı Aldı!

Diyanet Sen tarafından yayınlanan yazıdae Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan toplantıda alınan karara göre 15 Mayıs öncesi üye çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla üye yapma kampanyası başlatıldığı belirtildi.

23 Mart ile 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenen üye yapma kampanyasına göre yapılan her üye için 30 (Otuz) TL'lik prim verme kararı alındığı ifade edildi.

Diğer taraftan Memur Sen Konfederasyonuna bağlı diğer sendikaların da Diyanet Sen gibi üye yapma kampanyası yapıp yapmayacağı da ayrı bir merak konusu oldu. Bilindiği üzere sağlık personellerinin üye olduğu Sağlık Sen'de Memur Sen'e bağlı faaliyet yürütüyor.


Sağlık Sen Başkanı 25 Bin Liralık İphonuyla İl Müdürüne Talepleri İletti! - TIKLAYIN


Diyanet Sen Yazısı Şu Şekilde;

Genel Merkez Yönetim Kurulumuz yaptığı toplantıda ilgili karar gereğince 15 Mayıs öncesi teşkilatımızın üye çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla üye yapma kampanyası başlatmıştır.

Söz konusu karar gereğince Genel Merkez Yönetim Kurulumuz 23 Mart ile 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılan her üye için 30 (Otuz) TL'lik prim vermeyi kararlaştırmıştır. Kaydedilen her üye için 30 (Otuz) TL'lik prim iadesi bir defaya mahsus Haziran ayı avanslarına eklenmek suretiyle şube hesaplarına yatırılacaktır.

Üye çalışması yapan Şube Başkanlıkları, İl ve İlçe Temsilciliklerince kaydeidlen üyeyi hangi birim/ilçe yapmışsa bahse konu 30 (Otuz) TL'lik prim o birime/ilçeye şube tarafından ödenecektir.

Kampanyamızın başarıya ulaşabilmesi çin Şube/İl yönetim kurullarımızın ilçe temsilciliklerimizle en kısa sürede toplantı yaparak kampanyanın duyurulması ve yazımızın bir nüshasının mutlaka ilçe temsilciliklerimize ulaştırılarak 30 TL'lik prim ile ilgili kampanyamızın yetkili organlarımızca sınırlı tutulması hususunda gereğini önemle rica ederiz.

Yorumlar (9)
gih 2 ay önce
3600 aldılar ya haram olsun
Vov 2 ay önce
Bu sendika bu kadar parayı nereden bulmuş. Eğer üye aidatlarından ise demekki sağlam aidat topluyorlar. Sendikalı değilim vicdanım rahat
Hadsizler 2 ay önce
Siz kimin parasını kime peşkeş çekiyorsunuz.. bu sendikada bir dakika bile durulmaz... Yalaka sen in bu saatten sonra itibarı ayaklar altındadır..
Çorap 2 ay önce
Pazardan çorap aliriz sagolun
Durali gelecek,Semih gidecek 2 ay önce
O da birşey mi.saglik-sen, üyelerine şemsiye,başkanlarına iphone dağıttı prim olarak
Satılıkmıyız? 2 ay önce
Bu memurlar bir dakika bu sendika da üye olurlar veya üye olarak kalırsa yazıklar olsun... Yetkiyi kaybedeceklerini anladılar, memuru satılık zannediyorlar...
kasap ali 2 ay önce
bende müslüman sen'e üye olacam.
Murat reis 2 ay önce
Sağlık memuruyum hekim sendikalarini tebrik ediyorum, yıllardır Yalakasen ve diğer sağlık sendikalarının yapamadıklarını yapıyorlar.Halen Sağlık-sen, Turksagliksen,Ses e üye olan hekimleri zaten anlamıyorum.Benim sağlık memuru,hemşire arkadaşlarım da keşke kendi haklarını savunacak bir sendika kursalarda birileri onların sırtından saltanat surmese.Not: Hiçbir sendikaya üye değilim
SAĞLIKÇILAR 2 ay önce
DESENİZE YALAKALIK ZORBALIK ARTACAK .....BU SENDİKALARIN GÖZÜNÜ ANCAK TOPRAK DOLDURULUR.................
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?