Memur-Sen Hastanedeki Yemek Sorununu Sağlık Müdürüne İletti!

Memur-Sen İl Başkanı, Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan Kırıkkale İl sağlık Müdürü Dr.Murat Ağırtaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Memur-Sen Hastanedeki Yemek Sorununu Sağlık Müdürüne İletti!

TIKLAYIN

Ziyaret sırasında, Başkan Akdoğan İlçe Devlet Hastanelerde sık sık yaşanan yemek sorununu ve nöbet ücretleri, yolluk ücretleri konularını dile getirdiler. İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş, yemek hizmetleri noktasında farklı bir firma ile anlaşıldığını yemek hizmetinin yeni firma üzerinden sağlanacağını yaşanan sorunların akabinde çalışanlarımızın daha iyi hizmet almaları noktasında çözüme kavuşturulduğu ve yemek hizmeti kapsamında benzer sorunlarla karşılaşılmaması için azami özen gösterileceğini ifade etti.

İl Sağlık Müdürü Ağırtaş ayrıca; ilimizde görev yapan personelin Nöbet ücretleri, Yolluk ve Harcırahlar noktasında ilgili mevzuat ve yasalara uygun bir şekilde gerekenlerin yapılacağını ifade ettiler.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER