Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı: Ben Diğer Sendika Başkanlarının Aldığı Ücretleri Takip Ediyor muyum?

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tombul, sendikacıların yüksek maaş aldıkları yönündeki eleştiriler sorusu üzerine, “Ben diğer sendikadakilerin aldığı ücreti takip ediyor muyum?” cevabını verdi.

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı: Ben Diğer Sendika Başkanlarının Aldığı Ücretleri Takip Ediyor muyum?

TIKLAYIN

Zonguldak’ta yaptığı basın toplantısında Memur Sen’de görev yapan sendikacıların yüksek maaş aldıkları yönündeki eleştiriler sorusunu yanıtlayan Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tombul "Biz sendikalarda hem kendi içerisinde hem de kendi dışında muhalif olan arkadaşlarımız var. Bunların söylemiş olduğu şeyler bunlar. Ben ne KESK’teki ne diğer sendikadaki arkadaşların aldığı ücretleri takip ediyorum ne de böyle bir derdim var. Biz sadece sendikamız da genel kurulumuzun uygun görmüş olduğu ücretleri alıyoruz. Bunun haricinde herhangi bir harcırah, yolluk gibi bunun gibi ödemelerimiz yoktur. Bunların tamamı sendikacılığı ve sendikaları halk nezdinde küçük düşürmek veya onları tartışmaya açmak, yıpratmak maksatlı yapılan şeyler ve artık bunlara cevap vermek istemiyorum" diye yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 02:28

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yiğit
Yiğit - 6 ay Önce

Memur sen genel başkan yardımcısı bizlerin sahada anlattığı 20bin tl maaş alıyorlar ayıptır yazıktır günahtır diye yaptığımız söylemlere cevap verdi...
Keşke memurun aldığı maaşları takip etseniz sayın başkan... belki bir işe yarar

33 Gld
33 Gld - 6 ay Önce

Mersin sb ne işe yarıyor. Mıdurlukte en ufak Bı iş. Bitırebilıyormu. Hayır. Pekı hala ne duruyor. Mersinde onca olay vuku buldu sesiniz çıkmadı. Bır sendıka yemsıl ettıği kuruma ve olan bunca soruna nasıl duyarsız k as labılır. İl mudurunede korkarak sendikacılık yapılmaz

SIRADAKİ HABER