Memur Sen Ankara'da Yeni Konukevi Açtı!

Ankara Balgat'ta 74 yatak kapasitesiyle Memur-Sen camiasına ve vatandaşlara hizmet vereceği belirtilen Bayındır Memur-Sen Konukevi açıldı.

Sendika 21.06.2021, 00:01 21.06.2021, 01:37 Güler Sağlam
Memur Sen Ankara'da Yeni Konukevi Açtı!

Konukevinin 34 oda, 75 yatak kapasiteli olduğu, 150 kişilik toplantı salonu bulunduğu ifade edildi. 1750 metrekare kapalı alanı olan konukevinin, 30 kişilik kafe kısmında dışarıdan gelecek konuklara hizmet vereceği belirtildi.

Konukevinin yatırım maliyeti yaklaşık 10 milyon lirayı bulurken, Açılışta konuşan Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Soner Can Tufanoğlu ise üyelere hizmet konusunda yeni bir adım atıldığını belirterek “Bugün açılışını yaptığımız konukevimizin sözünü verdiğimizde bu teşkilatın gücüne, sinerjisine inandık. Bugün burada bu büyük eserin açılışında bizleri buluşturdu. Sizlere yürekten teşekkür ediyorum. Başta üyelerimizin, kardeş kuruluşlarımızın ve vatandaşlarımızın Ankara’da bir evi var. Bu konuda emeği geçenlere, destek verenlere, il teşkilatlarımıza, üyelerimize, sendikalarımızın yönetimlerine genel başkanlarına tek tek teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Penceredeki Cemil 2 ay önce
Kral daireside yaptırdınız mı kendinize?Yan gelip yatıyordunuz, bundan sonra bol bol uyursunuz artık
SAĞLIKÇILAR 2 ay önce
siz üyeler İSTİFA ETMEDİĞİNİZ SÜRECE BU YARATIKLAR SIRTINIZDAN GEÇİNMEYE DEVAM EDECEKLERDİR. HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ ZEHİR ZIKKIM OLSUN DEMEK YETMİYOR .İSTİFA
Sağlıkçılar 2 ay önce
Türk sağlık sen tek başına 120 yataklı konukevi açıyor bunlar koskoca memur-sen her trilyon lira geliri olan memur-sen 75 yataklı açabiliyor bu yataklarida zaten kodomanlar doldurur gariban sağlık çalışanları yine yer bulamaz sürünür
attci 2 ay önce
Bir att olarak diyebilrim ki Bedava bile olsa gitmem yolda yatarım metroda yatarım.Maaşım haklarım hepsi ziyan oldu 3.5 lar yüzünden..
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?