Malum Sen İçin Hastanelerde İkna Odaları Kuruldu İddiası!

Mayıs ayının 15'inde belirlenecek yetkili sendika sayımları öncesinde sağlık sendikaları arasında üye çalışmalarında yoğun hareketlilik yaşanıyor.

Sendika 20.04.2021, 03:18 Güler Sağlam
Malum Sen İçin Hastanelerde İkna Odaları Kuruldu İddiası!

Her yıl Mayıs 15'de belirlenen yetkili sendika tespiti 2021'de de sert tartışmaların ve iddiaların gölgesinde gerçekleşiyor.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Türk Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı Erdoğan Çakmak'dan ses getirecek bir iddia ortaya atıldı. Çakmak yaptığı açıklama ile hastanelerde malum sen için ikna odaları kurulduğunu söyledi.

Sendika Başkanı Çakmak açıklamasında; "HASTANELERDE DÜN FETO HAİNİ İÇİN KURULAN İKNA ODALARI BÜGÜN MALUM SEN İÇİN İKNA ODALARI KURULDU DÜN UYARDIK BÜGÜN YENİDEN UYARIYORUZ BAZI İDARECİLER !!! BU MOLOZUN ALTINDA KALMAYIN." ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (17)
DAM66 2 ay önce
TÜM İDARECİLER MALUM SENLİ OLUNCA SAYIM ZAMANLARI YOĞUNLUKLA TÜM İDARECİLER BAŞHEKİMDEN SERVİS SORUMLULARINA KADAR HEPSİ TÜM PERSONELE BASKI VE MOBİNG YAPMAKTALAR. BAŞKAN HAKLI .......
Memur 2 ay önce
kendine yüzde seksen zam yapan başkan ile sıfır TL ek ödemeye talim etmek isteyenler ikna olsunlar
sağlıkçı 2 ay önce
elhamdülillah bugünleri de gördük,nerdeennn nereeyeeeee:))))))))))))
Sağlık 2 ay önce
Bence tek çözüm seçim zamanındaki oylarımız sendikalardan artık bi beklentimiz kalmadı....
Hemşire 2 ay önce
Bugünleri unutmamalıyız
Aklınızı başınıza alın 2 ay önce
Eyyyyy sağlık camiası bugünden tez yok tüm sendikalardan istifa edin, yakanıza herhangi bir swndikanın rozetini değil, türk bayrağını takın kendinizi sütveren tayfası olmaktan çıkartın, çünkü sendikal hak diyerek sendikacılık yapmaya çalışanlar emeklerinizin ve haklarınızın üzerine saltanat kurup, kaymak yiyen tayfası durumuna geçmiş gözükmekteler, düşünebildiğinizi kafanızın çalıştığını onlara gösterin, ve 1 yıl boyunca kimsenin hatırına sendikalara üye olmayın, gücünü üyesinden alan sendika o gücü sizler için harcamıyorsa kendi menfeati için harcıyorsa bunun adı sendikacılık olamaz. Bir sendika şube başkanı kaç tl alıyor, bir genel başkan yardımcısı kaç tl alıyor, genel başkan kaç tl maaş alıyor bunların bilinmesi lazım, nerde kaldı şeffaf sendikacılık.
Metin-Ali-Feyyaz 2 ay önce
İknâ odalarının mucidi chp'li nur serter'dir.nur serter başörtülü öğrencilerin başörtüsünü çikartmak için zulmederdi.saglik-sen yönetimini de şu an chp'liler, hdp'liler teslim aldığı için ikna odaları onlara yabancı değil.şimdi istifa eden üyelerini tehdit ve zorbalıkla yeniden üye yapmaya çalışan chp-hdp'li sağlık-sen'in bir sonraki adımı chp-hdp-ip iktidarında "bizde sizdeniz" demek olacak.yazın bir yere
Eğitim araştırma 2 ay önce
Hastanelerde Nisan ayında pide dağıtarak , ifadelerle arasının iyi olduğunu , hükümet ortağı olduğunu söyleyerek üye devsiren , Mayıs sendikaciliginin kralını yapan birinin bunu demesi ilginç. Yetki için her şey mübah yoluyla koşturan bir grup bunlar. Çalışanın sorunlarına gelince sıfırlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?