Konya Sağlık-Sen’de Başhekim Uzunay görevi devraldı!

Sağlık-Sen Konya Şubesinde düzenlenen 6. Olağan Genel Kurulun kararıyla yeni dönem Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay oldu. Yüksek Seçim Kurulu’nda mazbatasını alan Uzunay daha sonra yeni görev yeri olan Sağlık-Sen Konya Şubesine geçti.

Konya Sağlık-Sen’de Başhekim Uzunay görevi devraldı!

Sağlık-Sen Konya Şubesinde düzenlenen 6. Olağan Genel Kurulun kararıyla yeni dönem Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı olan Dr. Ahmet Uzunay yaptığı açıklamada: "Zeynel başkanıma şubemize vermiş olduğu bütün emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Biz de ondan aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak için söz veriyoruz" dedi. Kendisine destek veren üyelere teşekkürlerini ileten Uzunay görevi boyunca daima onlar için faydalı olmaya çalışacağını vurguladı.

TIKLAYIN


Sağlık çalışanlarının değerinin daha iyi anlaşıldığı, salgın günlerinde sağlık çalışanlarının hakkının korunması için elinden geleni yapacağını belirten Uzunay, halkı sosyal mesafe ve maske kullanımı konusunda uyararak konuşmasına son verdi.

Uzunay’a yeni görevinde başarılar dileyen Zeynel Uysal ise; "Dr. Ahmet Uzunay’a görevi teslim etmekten mutluluk duyuyorum. Sağlık camiası için hayırlı olsun" dedi

Devir teslim töreni hediyeleşmenin ardında son buldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 01:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
istifa etmeli
istifa etmeli - 4 ay Önce

Başhekimlikten istifa etmelidir.

Orhan
Orhan - 4 ay Önce

Ahmet be ekibini tebrik ediyoruz. Konya muza hayırlı olsun

orhana cvp
orhana cvp @Orhan - 4 ay Önce

yalakalik yapma orhan hesap sor bizi doktormu temsil edecek diye

SIRADAKİ HABER