Kahveci YÖK Başkanıyla Üniversitelerdeki Sağlık Personelinin İdari İzin Karmaşasını Görüştü!

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Üniversite hastanelerinde çalışan sağlık personeli ve memurların izinleri ile alakalı mağduriyetler yaşandığını ve bu konu ile alakalı olarak YÖK Başkanı Sn. Prof. Dr. Yekta Saraç ile görüştüğünü belirtti.

Sendika 19.03.2020, 12:30 19.03.2020, 12:34 Güler Sağlam
Kahveci YÖK Başkanıyla Üniversitelerdeki Sağlık Personelinin İdari İzin Karmaşasını Görüştü!

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Üniversite hastanelerinde çalışan sağlık personeli ve memurların izinleri ile alakalı mağduriyetler yaşandığını ve bu konu ile alakalı olarak YÖK Başkanı Sn. Prof. Dr. Yekta Saraç ile görüştüğünü belirtti.

TIKLAYIN

Genel Başkan Kahveci Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Üniversitede çalışan personellerin idari izinleri konusunda yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi ile alakalı olarak, YÖK Başkanı Sn. Prof. Dr. Yekta Saraç ile görüştüğün ve konu ile alakalı olarak yeni bir düzenleme yapılacağını ve kısa zaman içerisinde yayınlanacağını belirtti.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci , “Bu konuda üniversite hastanesi çalışanlarının beklentisinin Cumhurbaşkanlığı Genelgesinin esas alınması olduğunu ifade ettim. Umarım en kısa sürede bu meselede de çalışan sağlığı için gerekli adım atılmış olur.” İfadesini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. 11 ay önce
SAYIN GENEL BAŞKAN BEYAZ ÖNLÜKLÜLERDEN BAŞKASINI SEVMİYORSUN.MESLEK TAASSUBU ADAM KAYIRMA VE İNSANLARI KAMPLARA BÖLME MUCİDİSİN.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLER BİR GECEDE VHKİ OLDULAR.BU ADAMLARIN STATÜSÜ NEYDİ ALLAH AŞKINA İŞÇİMİYDİLER MEMURMUYDULAR.BİZ 2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞIMIZ KADROMUZU ALAMAZKEN KILI KIPIRDAMAYAN BAŞKAN.ÇST GÖREVE BAŞLAMADI DİYE YARGIYA GİTTİN VE SONUÇTA ALDIN KENDİSİDE Ç.S.T OLAN GENEL BAŞKAN HERKESİN BAŞKANI OLMAYI HAKKI TUTMAYI VE HAKKI TESLİM ETMEYİ BECEREMEDİ.ONU ESEFLE KINIYORUM VE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.BUGÜN DÜNYA YARIN AHRET İNDALLAHTA DA VA CI YIM.BİZ EVİMİZE EKMEK GÖTÜREMEZKEN.LÜKS KONFOR İÇİNDE YAŞAYANLAR BİZDEN DEĞİLDİR OLAMAZDA.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?