PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kahveci, Sözleşmeli Personele Kadro Taslağının Kimleri Kapsadığını Açıkladı

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşülmeye başlanacak olan sözleşmeli personele kadro taslaği hakkında Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci önemli açıklamalarda bulundu.

Sendika 12.01.2023, 13:17 Cansu Polat
Kahveci, Sözleşmeli Personele Kadro Taslağının Kimleri Kapsadığını Açıkladı

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sözleşmeli personele kadro verilmesiyle ilişkin kanun teklifinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne bugün sunulacağını söyledi.

Kadro taslağında, 3+1 dahil 4/B’li bütün sözleşmeli personel ile kamu dışı aile sağlığı çalışanları, vekil ebe-hemşireler, yerel yönetimlerde çalışanlar vekil imam-hatip, vekil müezzin-kayyımlar, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Opera ve Balesi ile Devlet Tiyatrolarında görev yapan sanatçılar gibi kurumlarında sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılanların kadrolu istihdama geçirilmesi sağlanmaktadır.

EKSİKLİK VE AKSAKLIKLARI İNCELEYECEĞİZ

Teklifle ilgili eksiklik ve aksaklıkları metnin kamuoyu ile resmi olarak paylaşılmasının ardından en kısa sürede tespit edecek, Plan ve Bütçe Komisyonunda kapsama dâhil edilmeyen bütün sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi için her türlü girişimde bulunacağız.

Yorumlar (4)
Jah 2 hafta önce
Kamu disi aile sagligi calisani kim ?
... 2 hafta önce
Kardeşim
sus kepaze 2 hafta önce
sen neyi inceleyecen lennnnn utanmadan konuşuyorsun 2008 sonrası memurlar 3600 ek gösterge alamadı sen hala konuşuyorsun ukala adam bu yasa çıkarken nerdeydin sus ağzımı bozdurma yalancı taklacı pis bıyık
Hakkı Teslim Etmek Gerek 2 hafta önce
Türk Sağlık Sen Başkanının bu konudaki çalışmalarını takdir ettim. Hiç bir zaman show yapmadı. Ama gerçek manada emek verdi. Çok teşekkür ederiz.
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.