Irgatoğlu, yeni başhekimleri ziyaret ederek başarı diledi

Sağlık-Sen Manisa Şubesi düzenlediği bir dizi ziyaretle ilde görev yapan başhekimleri ziyaret ederek görevlerinde başarı diledi. Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu, Yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileriyle birlikte düzenlediği ziyaretler kapsamında önce Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Mehmet fatih Zeren'i, ardından Manisa Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Saka'yı ziyaret ettikten sonra son olarak Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cengiz Cengizis'e hayırlı olsun ziyaretinde dileklerini sundu.

Irgatoğlu, yeni başhekimleri ziyaret ederek başarı diledi

Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa IRGATOĞLU, yaptığı açıklamada; "Bilindiği üzere bir süre önce Manisa İl Merkezinde bulunan üç hastanemize de yeni atamalar yapıldı. Sağlık Sen olarak hem sağlık çalışanlarının hem de sağlık hizmetlerinin daha kaliteli bir imkana kavuşması için çaba gösteriyoruz. İlimizin bölgemiz ve Ülkemiz sağlığına daha fazla katkıda bulunmasını arzuluyor ve bunun mümkün olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla Sağlık Sen olarak Hastane Başhekimlerimiz ve tüm idareci arkadaşlarımızın başarılı olmasını önemsiyoruz. Başarılı bir yönetim tarzı çalışan memnuniyetini önemsemek ve bunu sağlamak zorundadır. Bu anlamda çalışanlarımızın da idarecilerin de sağlık hizmetinden faydalanan vatandaşlarımızın da memnuniyeti birbirini yükseltecektir. Bir tanesi eksik olursa diğer unsurlar da tam olmayacaktır." dedi. 

Irgatoğlu konuşmasının devamında, "İşte bu duygu ve düşüncelerle görevlerine yeni atanan Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Mehmet fatih Zeren, Manisa Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Saka ve Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cengiz Cengizis'e hayırlı olsun temennisinde bulunmak, kendileriyle düşüncelerimizi paylaşıp başarı dileklerimizi iletmek üzere ziiyarette bulunduk.

TIKLAYIN

Genelde Memur Sen ve özelde de Sağlık Sen olarak kendilerine şimdiden muvaffakiyetler diliyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz. Umuyoruz ve inanıyoruz İlimiz ve çalışanlarımız adına güzel hizmetlere vesile olacaklardır.

Bununla beraber daha önce görev yapan ve yine önemli hizmetlerde bulunan arkadaşlarımız da iyi niyetle çalışmış, ellerinden geldiğince bu kurumlara hizmet etmişlerdir. Sağlık Sen olarak başarılı bir şekilde çalışan tüm arkadaşlarımıza da çalışanlarımız adına ayrıca teşekkür ediyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER