İl Sağlık Müdüründen Adana Sağlık-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer Adana Sağlık-Sen Şubesine Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi.

Sendika 28.02.2019, 11:54 28.02.2019, 11:54
İl Sağlık Müdüründen Adana Sağlık-Sen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Adana Sağlık Sen Şubesi 4. Olağan Genel Kurulunda şube başkanlığına seçilen Bekir NENNİOĞLU ve yönetim kurulu üyelerine Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TIKLAYIN

Şube binasında gerçekleşen ziyaret de Dr. Ahmet Özer ‘Adana sağlık çalışanlarının sıkıntılarını bizler bilmekteyiz fakat bizlere aktarılamamış sıkıntılar noktasında sendika biz idareciler ile çalışanlarımız arasında iletişim köprüsüdür. Benim yönetim anlayışım da adil yönetim, eşit yaklaşım ve yaptığı göreve dört ele sarılıp çalışan sıkıntılarını kendine dert etme anlayışıdır. Sizlerin de yeni yönetim olarak bu yönetim anlayışı ile Adana Sağlık-Sen Şubesini yöneteceğinize güvenim tamdır. Sağlık sen Adana Şubesine kapım her zaman açıktır ve çalışanlarımızın sıkıntılarını gidermek için Yetkili Sendika olan Sağlık-Sen ile istişare yaparak elimizden geldiğince çözüm üretmek bizim görevimizdir. Sağlık-Sen Adana Şube Başkanlığına seçilen Bekir NENNİOĞLU beyi ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eder Adana sağlık çalışanlarına hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz eder ayrıca ev sahiplikleri için teşekkür ederim’’ dedi.

Ziyaretten memnuniyet dileklerini ileten Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir NENNİOĞLU ‘Sağlık Çalışanlarımızın ciddi sıkıntıları mevcuttur. Bunların önde gelenleri Döner Sermaye dağıtım oranının düşük olmasına bağlı düşük döner sermaye payı, Personel eksikliğine bağlı fazla iş yükü , birim değişiklikleri ve görevlendirmeler, 24 saat esasıyla hizmet eden kreş olmayışı, Aile sağlığı merkezlerimizin yaşadıkları sorunlar ,112 istasyonlarımızın temizlik personeli görevlendirilmesi ve İstasyon fiziki şartları gelmektedir. Bu sıkıntıların giderilmesi için Sağlık-Sen Adana Şubesi olarak çözüm önerilerimiz mevcuttur ve bu konular öncelikli gündem maddelerimizdir. Çözümü anlamında sizlerin de gayret içerisinde olduğunuzu bilmekteyiz ama sağlık personelleri bu sorunların biran önce çözülerek huzur içinde çalışmak istemektedirler. ’’ dedi.
Dostane bir ortamda gerçekleşen ziyaret karşılıklı iyi temenniler ile son buldu.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?