PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hürriyet Sağlık Sen Genel Başkanı Çakmak: Çizgisini Beğendiğiniz Bir Sendikaya Üye Olun!

Kısa sürede artan üye sayısıyla dikkatleri çeken Hürriyet Sağlık Sen Genel Başkanı Erdoğan Çakmak sağlık çalışanlarını örgütlü hareket etmeye davet ederek, “mücadele umuttur” dedi.

Sendika 21.09.2022, 23:23 22.09.2022, 08:01 Cansu Polat
Hürriyet Sağlık Sen Genel Başkanı Çakmak: Çizgisini Beğendiğiniz Bir Sendikaya Üye Olun!

Hürriyet sağlık Sen Genel Başkan Erdoğan Çakmak, “eğer bir sendikaya üye değilseniz sizlere mutlaka çizgisini beğendiğiniz bir sendikaya üye olmanızı tavsiye ederim, çünkü günümüz şartları bizleri örgütlü hareket etmeye ve daha çok mücadele zorluyor” diyerek “mücadele umuttur” mesajını verdi

Yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede neredeyse tüm illerde teşkilatlanmayı tamamladığı bilinen Hürriyet Sağlık Sen, sağlık çalışanlarının teveccühünü kazanmaya devam ediyor.

Neredeyse her gün bir ile ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Erdoğan Çakmak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla, “üye olduğunuz sendikanın haklarınızı yeterince savunduğunu düşünüyorsanız lütfen o sendikaya üyeliğinizi devam ettirin. Eğer bir sendikaya üye iseniz ve üyesi olduğunuz sizi yeterince temsil etmediğini düşünüyorsanız sizleri Hürriyet Sağlık Sen ailemize yerinizi bir değer olarak alabilirsiniz” dedi.

DÜŞÜK NÖBET ÜCRETLERİNEDE TEPKİ GÖSTERDİ

Çakmak, düşük nöbet ücretlerinede dikkat çekerek "Saatliği 30 lira olan nöbet sisteminden, 300-500 liralık teşvik sistemine kadar, baştan aşağı yanlış planlanan çalışma barışını bozan, emeğimizin yok sayılmasına sebep olan saçmalıklara karşıyız, saatlik nöbet ücreti en az, mesai ücreti olan 69 lira olmalıdır." ifadesini kullandı.

Yorumlar (5)
HASAN DURAN 2 hafta önce
ADAM SEK KARİZMA
Sağlıkcı Sokar 2 hafta önce
Şere** idareciler bunuda kabul eder dalga geçiyorlar resmenn kalan 2 yıla en az 25 bin... !!!!!
Saglikci 2 hafta önce
Sağlık personelhaber nasıl böyle bir reklam yaparsın. Bana ne sendikanın adamları bir şeye yarar gibi algı yapiyorsunuz
Memur 2 hafta önce
Adam zırvalama hakkını kullaniyor.tipitip
Bafrali 2 hafta önce
Bu 10 sene Türk sağlık sende başkanlık yapıp sonra atılan , sonra başka sendika kurup oradan da atılan şimdide kendine sendika kuran kişi değil mi. Koltuğu asla bırakmaz. 10 sene yaptın işte geç biraz hasta bak , mesleğini yap dimi olmaz. Ama sorsan sahadakinin halinden dert yanar. Mesleği neydi bunun kadrolu sendikacı mi
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?