PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hekim Birliği Sendikası “Vatan Haini” Sözü Nedeniyle Melih Gökçek’ten Şikayetçi Oldu

Hekim Birliği Sendikası aylar önce yaşanan bir olayla ilgili iş bırakan hekimlere yönelik vatan haini ifadesini kullanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu.

Sendika 11.07.2022, 17:06 16.07.2022, 11:23 Cansu Polat
Hekim Birliği Sendikası “Vatan Haini” Sözü Nedeniyle Melih Gökçek’ten Şikayetçi Oldu

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “görevini yapmayan doktor seni vatan haini ilan ediyoruz” ifadesini kullanan Melih Gökçekle ilgili Hekim Birliği Sendikası yargıya başvurdu.

Hekim Birliği Sendikası hekimlik aleyhine tehdit hakaret ve hedef gösterme gibi durumlarda şikayet başvuruları yaptıklarını hatırlatarak, hiçbir hekimin yalnız olmadığını, Hekim Birliği’nin her zaman hekimlerin yanında olduğunu belirten bir açıklama yapıldı.

Yorumlar (7)
kemal 1 ay önce
6 MİLYAR DOLARLIK JELİBON YATAĞI SAHİBİ İ.MELİH GÖKÇEK.
Hemşire 1 ay önce
Ne yapsın işi kalmadı, dikkat çekmeye çalışıyor, birde aşırı jelibon tüketmekten şekeri yükseldi, sapla samanı birbirine karıştırıyor, mevcut hükümete yaranmak için abidik gubidik davranıyor.
Parsel Gökçek 1 ay önce
Sağlık sektöründe 6 milyar dolarlık batikon buldu.
Ali Mert 1 ay önce
Hekim birliği ile ideolojik baginız mi var
zeyn 1 ay önce
ali mert bence jelibon yatakları konusunda anlaşamamışlardır 6 milyar dolar sonuçta. ha bu arada ali mert sizde de haribo yatağı falan bulunursa gökçek'e haber ver kankine
Ya sen ya sen 1 ay önce
Senin kiminle siyasi bağın var bu sebep sonuç mantığına göre ? Yok herşey düzgün gidiyor sanki de bu site haksız itiraz ediyor gibi algı yaratmaya çalışmışsın. Sendika dediğin hak aramaktır hakkını yiyene yandaş olmak değildir. Bir kısım sağlık personeli bunca haksızlığa rağmen halinden gayet memnun görünüyor. Torpille çalışan yalaka tayfa mı bunlar? Yoksa ucuz çakma milli dini tayfa mı? Yada sağlıkçı değil trol. Akıl alır gibi değil bu hezeyanlar. Herhalde bade seviyorlar anladığım kadarıyla yoksa hangi sağlıkçı şu şartlara isyan etmez ? Yıllar içinde azala azala en düşük memur maaşı sağlıkçıda. Onca okumak, onca çile boşuna. Bu sistemin İslam ahlakı ile de alakası yok. Muhafazakar iseniz de hakkı destekleyin siyasi oluşumları, ideolojileri değil. Çünkü İslamı iyi yaşayan, temsil eden bir kurum, kuruluş, kişi, grup, siyasi oluşum yok haberiniz olsun. Sen başkasının hakkını çalmadan kendi hakkını yordamı ile savun. Sanane, banane siyasetten. İktidar değişip de haksızlıklar devam ederse bu sefer de onlara karşı mücadele ederiz. Bize ne siyasi menfaatten, siyasilerden. Biz işimizin karşılığını istiyoruz sadece
tahsin 1 ay önce
sunuda bir parselleyip...
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?