PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hekim Birliği Sendikası Süper Kupa Maçı İçin Federasyona Başvurdu

Hekim Birliği Sendikası hekime yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla Turkcell Süper Kupa maçında futbolcuların sahaya bu yönde bir pankartla çıkmaları talebiyle Futbol Federasyonuna başvuruda bulundu.

Sendika 19.07.2022, 19:08 Cansu Polat
Hekim Birliği Sendikası Süper Kupa Maçı İçin Federasyona Başvurdu

Son günlerde artan sağlıkta şiddet olaylarıyla ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla Hekim Birliği Sendikası Türkiye Futbol Federasyonu‘na başvurarak, Süper kupa maçında futbolcuların sahaya “HEKİME YÖNELİK ŞİDDETİ KINIYORUZ” temalı pankartla çıkmaları talebinde bulundu.

Hekim Birliği Sendikası, önümüzdeki günlerde oynanacak olan TürkCell Süper Kupa Maçı’nda “Hekime Yönelik Şiddeti Kınıyoruz”, “Dr. Ekrem Karakaya’yı rahmetle anıyoruz” vb. pankartlar ile maça çıkılması ve maç öncesi bir dakikalık saygı duruşu yapılmasına yönelik Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na başvurdu.

“Spor’da Olduğu Gibi Sağlık’ta Da ŞİDDETE HAYIR”

Sosyal medya aracılığıyla açıklamada bulunan Hekim Birliği, “Spor’da Olduğu Gibi Sağlık’ta Da ŞİDDETE HAYIR Demek İçin; İlgi, Yardım ve Desteğinizi İstiyoruz…” dedi.

Yorumlar (3)
Ademoglu 4 hafta önce
Sadece hekime değil, sağlıkta şiddete hayır!
Aa 4 hafta önce
Onu bunu bilmem de ayrı tuvalet isteyen(burada tüm ciddiyetini yitirmiş) hekim sendikası sürekli sağlık platformlarinda çeşitli konularla haber oluyor.peki bu nasıl oluyor kamuoyunun takdiri artık.
Tr türkiye 4 hafta önce
Semih başgan da zam iptali için maket yakıyor? Hangisi daha insani aaaaa
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?