PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hastanede Yolsuzluk Yapılıyor İddiaları

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesinde yapıldığı ileri sürülen yolsuzluk iddiasına göre hastaneye alınan malzemelerin 2 personel tarafından farklı bir depoya yönlendirildiği Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı tarafından sosyal medyadan eleştirildi.

Sendika 19.07.2022, 01:12 19.07.2022, 20:06 Cansu Polat
Hastanede Yolsuzluk Yapılıyor İddiaları

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Köksal, Eskişehir yerel basınına yansıyan yolsuzluk iddiaları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak; çalan suçlu, talan eden suçlu, bunlar bu işi yaparken idareciler nerede? sorusunu yöneltti.

Hastanenin ihaleyle aldığı malların bir başka depoya gittiği ve el altından piyasaya sürüldüğü, bu şekilde devletin malının çalındığı ve bunun yıllardır yapılıyor olduğunu söyleyen Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı “yolsuzluk olayını sağır sultan biliyor ama ne hikmetse herkes susuyor” dedi.

Köksal açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Haftanın Satır Başları Sağlıkta

Osmangazi üniversitesi Yolsuzluk olayı gündem oldu . Peki çalan suçlu ,talan eden suçlu bunlar bu işi yaparken nerde idareciler !

Hastanenin ihale ile aldığı mallar bir başka depoya gidiyor ve el altından piyasaya sürülüyor yani devletin malı çalınmış aleni ve yıllardır yapılıyor bu …..

Koskoca hastanede bir çok birimde yolsuzluk olayı olduğunu sadece bu olay değil Sağır Sultan Biliyor ama ne Hikmet ise herkes susuyor .

Sağlık da hizmet akışı problemi söylemiyorum birde .

Canlı Yayın Şart oldu

Her gün bir konu işleyeceğiz görelim mevlam neyler ise güzel eyler ifadelerine yer vedi.

Yorumlar (1)
SESSİZCE 1 ay önce
YAPILMAZ OLUR MU , HER YER YOLSUZLUK. ADANA BAŞDA OLMAK ÜZERE. SAĞLIK MÜDÜRÜ, AVANELERİ, SEVİYESİZLER, BOK ÇUKURUNDA BOĞULURSUNUZ . BEKLENTİMİZ BU YÖNDE .
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?