PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Genel Sağlık İş Sendikası Hemşireler Derneğini Ziyaret Etti

Genel Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber Türk Hemşireler Derneği’ne ziyarette bulundu.

Sendika 10.09.2022, 16:53 10.09.2022, 17:16 Cansu Polat
Genel Sağlık İş Sendikası Hemşireler Derneğini Ziyaret Etti

Genel Sağlık İş Genel Başkanı Derya Uğur, sağlık çalışanlarının sorunlarını ele almak için Türk Hemşireler Derneği’ne bir ziyarette bulundu.

Yapılan görüşmeye, Genel Sağlık İş Genel Sekreteri, Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri ile Mali Sekreteri de iştirak etti.

Türk Hemşireler Derneğinde Dernek Başkanı Azize Atlı Özbaş ile görüşen Genel Sağlık İş heyeti, yapılan görüşmede sağlık çalışanlarının sorunlarını masaya yatırdıklarını ifade ettiler.

Yorumlar (3)
He ...? 2 hafta önce
Hemşireler derneği ne işe yarar....hangi haksızlık için bir ses yükseltti...!
Sağlık çalışanları 2 hafta önce
Valla birileri taban 8 bin teşvik 7 bin alırken toplamda 15 bin TL maaslariniz bile bu kadae değilken . biz hemşireler taban 800 TL teşvik 500 TL toplamda 1200 TL aradaki fark binde kaç bin yazıklar olsun bu durumu görüp de eylem yapilmiyorsa tepki gosterilmiyor da yazıklar olsun sizlere
Hemşire... 2 hafta önce
Türk hemşireler derneği başkanı ben olsam çok daha aktif çalışırım. Bukadar başarısızlık olmaz. Herkes bir şeyler bekliyor sendikalardan derneklerden ama .. bakalım
26
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?