Genel Başkan Semih Durmuş Reform İstedi!

"Sağlık çalışanı reformu şarttır." diyen Yetkili Sendika Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Cumhurbaşkanlığı sistemiyle sağlıkta yaşanan dönüşüme dikkat çekti.

Sendika 22.07.2020, 00:59 22.07.2020, 01:24
Genel Başkan Semih Durmuş Reform İstedi!

TIKLAYIN

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Cumhurbaşkanlığı Sisteminin 2. yılı kapsamında açılan #ReformİcraatDeğişim tagını etiketleyerek attığı twitte "Cumhurbaşkanlığı sistemiyle; sağlıkta dönüşüm hızlanmış, sağlık yatırımları artmıştır. Ancak sağlık çalışanlarının ücretleri zaman içerisinde erimiş, çalışan memnuniyeti azalmış, istihdam eksikliği nedeniyle iş yükü artmıştır. Sağlık çalışanı reformu şarttır. #ReformİcraatDeğişim" dedi.

Yorumlar (15)
Hemşire 3 ay önce
Benmi yapacam bu reformu.Çalışıp yapın işte.neyi bekliyorsunuz.sizin bu gün söylediklerinizi biz aylardır söylüyoruz.Fakat sizde görüntü var ses yok.
Çiçek 3 ay önce
Önce kendinden başla
SağlıkSenli 3 ay önce
Twit atmaktan başka bir işi beceremeyen genel başkan mı olur. 250 bin üye var aileleri ile 1 milyondan fazla eder. Sendika gücünün farkında bile değil. Böyle beceriksiz insanları kim seçti başımıza yazıklar olsun. Ne zaman gidecek bu garabet yöneticiler.
önce saglikcilarin hakki 3 ay önce
15saat calisma= maas + 40saati tamamlayana kadar ek ders Saglikcilar 40saat =maas koylerde gez gez doner yok.Sayistay vermiyor.Sayistay bir kisiye 6000 tl lik yemek parasini nasil veriyor. cok yiprandik.yipranma payi.Sabah aksam calisan + gece nobetleri olan bir calisan+anne+evhanimi+eslik yapacak.Bu calisanlara eskisehirdeki gibi kres olmali.Saglikcilarin ozel hastanelerden yararlanmasi saglanmalidir.(cocuklari dahil)özellikle discilik alaninda saglikcilara indirimli firsatlar sunulmali.Baska kurumlar personeline implant yaptirtiyor.ulke olarak durumumuz belli 3600ek gostergeyi ben gorecegimizi sanmiyorum.Ama rabbim bize nasip etsin.Saygilar
Sağlıkçı 3 ay önce
Semih beyin yazdığı doğru lakin Semih beyin bilmediği bir şey var, sağlık camiasında bir kısmı çok çalışıyor, eziliyor, yıpratılıyor ancak bir kısmıda yan gelip yatıyor, bunları görün Semih bey,
Hç66 3 ay önce
Neyi görecek, gördüğü tek şey maaşı ve lüks arabası birde yalan söyleyen şube temsilcisi varsa, arkasındayız demek, neymiş demek ki istersen beyan verebiliyormuşsun, ama sağlık çalışanının hakkını almasını İSTEMİYORUM de bitsin bu iş, hükumete bu kadar yakın olursan, avucunuzu yalaruz ancak.
İşte sendikacılık budur 3 ay önce
Bu twiti atarken kaç çikotayt internet harcadı biliyomusunuz.
bagımsız saglıkcı 3 ay önce
agustos böceginin ömrü lak lak etmekle gecer kış gelince acım diye aglar ne kadar benziyor birbirlerine degilmi
Tibbi sek. 3 ay önce
Biz bu referendumu yıllar öncesinde söylemiştik. Ama herkez 3 maymunu oynamıştı. Akular başlara yeni mi geldi. Bekçi, polis maaşlarına bakın birde doktor dışı sağlık çalışanına. Verilecekse dr dışına verilmeli. Drlar zaten uçuk bir rakam alıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?