Elazığ’da Deprem, Hastanelerde Şiddet, Sendika'da Eğlence Var!

Türkiye, depremin hemen ardından Elazığ'ı ziyaret ettikten sonra ailesiyle Erzurum'a tatile giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tartışmışken, Ordu’daki Sağlık Sen yöneticilerinin düzenlediği sazlı sözlü çiğ köfte partisi de bomba etkisi yarattı.

Sendika 06.02.2020, 08:18 06.02.2020, 20:20 Güler Sağlam
Elazığ’da Deprem, Hastanelerde Şiddet, Sendika'da Eğlence Var!

Sağlık-Sen Ordu Şubesi’nin çağrısı üzerine sendika lokalinde toplanan bazı üyeler ve aileleri müzik eşliğinde çiğ köftesi partisinde eğlendiler. Depremin hemen ardından gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisine Sağlık Müdürlüğünden de üst düzey yöneticilerin katılması dikkat çekti.

Önce paylaştı, sonra kaldırdı

TIKLAYIN

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nundepremin ardından ailesiyle tatile gittiği için eleştirildiği gün gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisi, Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Ahmet Yılmaz tarafından fotoğraflarla paylaşıldı.

Depremin hemen peşinden gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisinin fotoğrafları, gelen tepkiler üzerine hemen silindi. İmamoğlu’nun eleştirenler arasında bulunan Memur-Sen ve Sağlık Sen Genel merkezinin Ordu Sağlık-Sen’in bu sazlı-sözlü çiğ köfte partisine ne diyecekleri merak ediliyor.

Ordu Hayat

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Adalet 13 ay önce
Sendika gün aşırı nöbetlerle eşini çocuklarını göremezken, sıfır döner çekerken, personelin maruz kaldığı mobbingler ile ilgilenmesi gerekirken çiğ köfte partisi çok çirkin ayrıca yöneticilere yönelik olması da traji komik. Allah Kutlu Devletimİzin yardımcısı olsun bir an önce Kurumlara Liyakatli yöneticiler gelsin inşAllah.
Filiz 13 ay önce
Bu haber insanligimizi nasıl oldugunun gostergesidir
Hak hukuk yiyenlere 13 ay önce
Sendika yöneticileri il ilçe başkanlarına kadar yedikleri naneler sosyal mecralarda açıklanıyor. Hepsi haram hak yemenin kazığını yiyecek. Terörden ne farkı var hak hukuk yiyen haramzadelerin.
Man 13 ay önce
https://www.google.com/amp/www.kamudanhaber.net/haber/amp/394638
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?