Elazığ’da Deprem, Hastanelerde Şiddet, Sendika'da Eğlence Var!

Türkiye, depremin hemen ardından Elazığ'ı ziyaret ettikten sonra ailesiyle Erzurum'a tatile giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tartışmışken, Ordu’daki Sağlık Sen yöneticilerinin düzenlediği sazlı sözlü çiğ köfte partisi de bomba etkisi yarattı.

Elazığ’da Deprem, Hastanelerde Şiddet, Sendika'da Eğlence Var!

Sağlık-Sen Ordu Şubesi’nin çağrısı üzerine sendika lokalinde toplanan bazı üyeler ve aileleri müzik eşliğinde çiğ köftesi partisinde eğlendiler. Depremin hemen ardından gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisine Sağlık Müdürlüğünden de üst düzey yöneticilerin katılması dikkat çekti.

Önce paylaştı, sonra kaldırdı

TIKLAYIN

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nundepremin ardından ailesiyle tatile gittiği için eleştirildiği gün gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisi, Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Ahmet Yılmaz tarafından fotoğraflarla paylaşıldı.

Depremin hemen peşinden gerçekleşen sazlı-sözlü çiğ köfte partisinin fotoğrafları, gelen tepkiler üzerine hemen silindi. İmamoğlu’nun eleştirenler arasında bulunan Memur-Sen ve Sağlık Sen Genel merkezinin Ordu Sağlık-Sen’in bu sazlı-sözlü çiğ köfte partisine ne diyecekleri merak ediliyor.

Ordu Hayat

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 20:20

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 3 hafta Önce

Sendika gün aşırı nöbetlerle eşini çocuklarını göremezken, sıfır döner çekerken, personelin maruz kaldığı mobbingler ile ilgilenmesi gerekirken çiğ köfte partisi çok çirkin ayrıca yöneticilere yönelik olması da traji komik. Allah Kutlu Devletimİzin yardımcısı olsun bir an önce Kurumlara Liyakatli yöneticiler gelsin inşAllah.

Filiz
Filiz - 3 hafta Önce

Bu haber insanligimizi nasıl oldugunun gostergesidir

Hak hukuk yiyenlere
Hak hukuk yiyenlere - 3 hafta Önce

Sendika yöneticileri il ilçe başkanlarına kadar yedikleri naneler sosyal mecralarda açıklanıyor. Hepsi haram hak yemenin kazığını yiyecek. Terörden ne farkı var hak hukuk yiyen haramzadelerin.

döğru söyler
döğru söyler - 3 hafta Önce

224 günlük görev süresinin 110’unu tatilde geçirdi! Bankamatik Ekrem İmamoğlu
“İstanbullulara hizmet etmek için sabırsızlanıyorum” diyen CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koltuğu kaptıktan sonra adeta tatil kuşu oldu. 7.5 aydır görevde olan İmamoğlu, 3.5 ay tatil yapmış

adalet
adalet - 3 hafta Önce

Yerel seçimler sürecinde “İstanbul’un kaybedecek tek bir saniyesi bile yok” diyerek propaganda yapan İmamoğlu, kadim şehrin aylarını çalıyor. Göreve geldiği günden bu yana icraatlarından çok skandallarıyla gündemden düşmeyen İmamoğlu, çalışmaktan ziyade tatil beldelerinde gününü gün ediyor. 224 gündür İBB koltuğunda oturan İmamoğlu, bazen Bodrum’un kızgın kumlarından serin sularına dalıyor, bazen de Türkiye’nin en lüks kayak merkezlerinde kışın tadını çıkarıyor. Yasaların belediye başkanlarına tanıdığı ‘süresiz izin’ hakkını istismar eden İmamoğlu, görev süresinin 46 gününü izinli geçirdi.

Man
Man - 3 hafta Önce

https://www.google.com/amp/www.kamudanhaber.net/haber/amp/394638

SIRADAKİ HABER