PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Durmuş’tan Sağlık Bakanlığına Övgü: Yerinde Bir Uygulama

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Sağlık Bakanlığının yeni uygulamasının ülke genelinde bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini belirterek “çok yerinde bir uygulama” dedi.

Sendika 17.07.2022, 13:03 18.07.2022, 04:03 Cansu Polat
Durmuş’tan Sağlık Bakanlığına Övgü: Yerinde Bir Uygulama

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş dün Bakan Fahrettin Koca tarafından sosyal medya hesabından yapılan videolu açıklamayla duyurduğu kapı güvenlik sistemleri hakkında açıklama yaptı.

Durmuş açıklamasında çalışanların can güvenliği sağlanmadan sağlık hizmetleri yürütülemez diyerek kapı güvenlik sistemleri uygulamasının ülke genelinde bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini ve çok yerinde bir uygulama olduğunu söyledi.

Tedbirlerin önlemek için olduğunu söyleyen Durmuş, “tüm meselenin hizmet alanlarının duyarlılığından geçtiği unutulmamalıdır” ifadesini kullandı.

Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı Konya Şehir Hastanesinde doktor Ekrem Karakaya'nın cinayete kurban gitmesinin ardından ilk etapta 24 hastanede kapı güvenlik Sistemleri kurdurmuş, şiddete engel koyduklarını bizzat Bakanı Fahrettin Koca yayınladığı video ile açıklamıştı.

Yorumlar (5)
yunus 1 ay önce
Sen sus Sarı Semih. Bir şey yaptığın yok. Bir de yorum yapma.
sağlık memur Şefik 1 ay önce
şak şakcı sendika başkanı birlerinin öldürülmesini beklediler.Kusura bakmayın bu önlemler bile yeterliği olmaz.Tek çare tehdit ve şiddet uygulayanlar 6 -12 ay arası cezaevinde yatmalı
Karabük 1 ay önce
Yhs semih zarardan başka bir şey yaptığın yok konuşma yolcusunuz
tahsin fatih emekli doktor eski bashekim 1 ay önce
son derece yetersiz, yalandan geregini yaptik demeye gelen bir tedbir. hic bir ise yaramadigi gorulecek. asil yapmalari gerekeni yapmamak icin oyalamaca.
röntgenci ahmet 1 ay önce
en büyük başkan semih başkan. herkes haddini bilerek yazsın. adam gece gündüz çalışıyor. semih başkana laf söyleyenin alnını karışlarız. seninleyiz semih başkan. sen ne dersen o. o kadarrrrr. zorunuza gitmesin beyler. hadisizlik yapmayın.
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?