PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Durali Baki: Kim Ne Söylerse Söylesin, Sorunların Tek Çözüm Adresi Sağlık Sen

Bilecik’te Sağlık Sen teşkilatına yaptığı konuşmada gündeme dair açıklamalarda bulunan Sağlık Sen Genel Başkan Vekili Durali Baki, “kim ne söylerse söylesin. Sorunların tek çözümünün adresinin Sağlık Sen olduğunu herkes biliyor” dedi.

Sendika 12.11.2022, 18:34 Cansu Polat
Durali Baki: Kim Ne Söylerse Söylesin, Sorunların Tek Çözüm Adresi Sağlık Sen

Sağlık Sen Bilecik Şubesinin 4. Olağan Genel Kurulu Sağlık Sen Genel Merkez Yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilirken 2 listeyle yapılan seçimde Emrah Göztepe Bilecik Şubesinin yeni başkanı seçildi.

Genel kurulda teşkilat mensuplarına seslenen Genel Başkan Vekili Durali Baki, “Sağlık Sen’den önce nasıl sendikacılık yapıldığını unutmadık, unutmayacağız” diyerek emek ve alın teri mücadelesini kararlılıkla sürdürdüklerini ifade etti.

BAKİ: BİRÇOK SORUNA NEŞTER VURDUK

Sağlık Sen’in kimseyi ötekileştirmeden alın terinin hakkını savunduğunu kaydeden Genel Başkan Vekili Durali Baki, “yetkiyi aldığımız günden beri kamu çalışanlarının birçok sorununa neşter vurduk. Kamu çalışanlarımız için onlarca kazanıma imza attık.” diye konuştu.

"ONLARIN NASIL SENDİKACILIK YAPTIĞINI UNUTMADIK"

Bugüne kadar marjinal söylemler dışında hiçbir şey üretmeyen sendikaların şimdi kendilerini eleştirdiğini dile getiren Baki, “Onların zamanında nasıl sendikacılık yapıldığını unutmadık, unutmayacağız. Sağlık-Sen olarak, kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar davamız ile ilkelerimizden vazgeçmeyerek sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının ekonomik ve özlük haklarını ileriye taşımak için mücadele ettik, mücadele etmeye de devam ediyoruz. Kim ne söylerse söylesin sorunların tek çözümünün adresinin Sağlık-Sen olduğunu herkes biliyor” ifadelerini kullandı.

Genel kurulun hayırlara vesile olmasını temenni eden Baki, bugüne kadar sendikaya emek veren herkese teşekkür etti. Baki, “Yönetime gelecek yol arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bizleri güçlü kılan birlik ve beraberliğimizdir. Bugün kim kazanırsa kazansın seçimden sendikamız güçlenerek çıkacak. Sağlık-Sen’in başarısı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sağlık-Sen Bilecik Şubesi’nin yönetimi şu isimlerden oluştu:

Şube Başkanı Emrah Göztepe, Şube Sekreteri Metin Gülhan, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yekta Yılmaz, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kemal Çelik, Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cihan Tüfekçi, Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mevlüt Aktepe, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sümeyye Topal.

Yorumlar (28)
Ali dur 2 hafta önce
Dur ali dur lütfen dur ve sus
are 2 hafta önce
durali normal hayattaki vasfın nedir
By 2 hafta önce
Sayın baki..hangi sorunu çözdünüz acaba saglikta hizmetlilere memur kadrosu yok..engelli personeller zor durumda..gys de mülakat da haksizlik devam ediyor..ek ödeme ve tesvikte memura verdikleri bir su parasına sesiniz çıkmıyor..neyin çözümünü yapıyorsunuz efendim...
2351 2 hafta önce
Hass......r.
fehmi 2 hafta önce
hassssssssss
attci 2 hafta önce
Yetkili ve etkili sendika olsaydınız sağlık sen derdim.Ama sizde eksik var hemde çoookkkk
55 2 hafta önce
samsunda ortaya konan pisliği temizleyecekmisiniz gücünüz yetecek mi il sağlık müdürünün ayağını kaydıra bilmek adına samsunda sağlık sen in ittifak yapmadığı kimse kalmadı müdürlük temsilcileri zillet diye nağra atıyor korıdorlarda
Sadi 2 hafta önce
Temizlemek mi!!!kendileri şu an Tayyip Erdoğan'ın gitmesi için var güçleriyle çalışıyor hem yerelde,hem genelde.Samsun sağlık-sen yönetimi 6'lı masaya "benide alın" diye haber bile göndermiştir.
İzmir 2 hafta önce
Sağlık senin umudu sensin sayın genel başkanım inşAllah ocakta kazanacagiz sonuna kadar sizinleyiz.
memet 2 hafta önce
Sayın Başkan, umudumuz sizsiniz. Çok kan kaybettik, durmuş'un her açıklamasıyla dalga konusu olduk. Yeri geldi şu adam konuşmasa artık der olduk. Umudumuz sizsiniz!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın