PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çirkinliğin de Bir Sınırı Olmalı…

Birlik Sağlık Sen Genel Başkanı Ahmet Doğruyol, yerel gazetede yazı yazan Ali Rıza Tığ’ın hemşirelere yönelik yazısı nedeniyle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

Sendika 13.10.2022, 19:37 Cansu Polat
Çirkinliğin de Bir Sınırı Olmalı…

Zonguldak ilimizde bir yerel gazetede yazı yazan Ali Rıza Tığ ismindeki şahsın 09.10.2022 tarihinde yazmış olduğu yazının günün fıkrası bölümünde saygın bir meslek gurubu olan hemşirelik ile ilgili yayınlanan sözde fıkranın genel ahlak kurallarına aykırı, hakaret, müstehcenlik, halkı kin ve düşmanlığa tahrik içermesinden dolayı Cumhuriyet Savcılığına Suç duyurusunda bulunarak ilgili habere erişimin engellenmesi talebinde bulunduk.

Hiçbir kimse bir meslek gurubunu toplumun tüm kesimlerinin okumasına açık sağlık personellerini cinsel obje haline getiren toplumun mesleğe olan saygısının hiçe sayılmasına yol açan bir yazı yazamaz.

Birlik Sağlık Sen olarak konunun sonuna kadar takipçisi olacağız. İlgili şahsın gerekli cezayı alacağı konusunda yargımıza güveniyoruz.

Ahmet DOĞRUYOL

Birlik Sağlık Sen Genel Başkanı

Yorumlar (4)
hemșire 2 ay önce
o yazarın anası yapmıșdır oral seksi o hastaya adi pislik kendini bilmez saygısız
Vatandaş 2 ay önce
Hiç bir ülkede bu kadar pislik ülkeyi karıştırmak isteyen bölücü vatanhaini yok herhalde yeni yasa çıktı bunlara hapis cezası geldi biride tlf kırıyordu epll yeni modeli çıktı ya şov yapıyor o maaşı verseler ben en son çıkandan kırayım ama derdi ney...
ayıp ama 2 ay önce
bu fıkra sınıfına girmeyecek kadar çirkin. ayrıca hiç komik değil. zehirli bir zihniyetin uydurması bu . sapkınlık uydurması. fıkra dediğin şey başka.
aslı 2 ay önce
hayvannnnn ünvanına bile layık değilsiniz aşağılık yaratıklar.