CHP Milletvekili Sağlık Sen Başkanına Verdiği Sözü Tutarak TBMM'de Taleplerini Okudu!

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, TBMM'de söz alarak yaptığı konuşmada, Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan'a verdiği sözü tutarak "taleplerine ilişkin yapmış olduğu açıklamaları söz verdiğim gibi TBMM Genel Kurulu'nda dile getirdim." dedi.

Sendika 15.10.2020, 12:40 22.10.2020, 01:23
CHP Milletvekili Sağlık Sen Başkanına Verdiği Sözü Tutarak TBMM'de Taleplerini Okudu!

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan TBMM'de yaptığı konuşma için "Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanının parlamento çatısı altında doktor olan milletvekillerine seslenişini ve taleplerine ilişkin yapmış olduğu açıklamaları söz verdiğim gibi TBMM Genel Kurulu'nda dile getirdim." dedi.

TIKLAYIN

Yorumlar (4)
Pekmez Akıllı 1 hafta önce
Chp Milletvekili Metin İlhan Kırşehir'i karıştırmak için pandemi döneminde valilikten izin almadan gösteri düzenliyor poliste izin vermiyor ama nifak tohumları ekmek için bir anda isyan çıkıyor sözde polisde vekili tekmelemiş kaburgası kırılmış. Valilik yalanlıyor seçilmişlere dokunulamaz iddialar mesnetsiz diyor. Metin bey şikayetçi olmuyor ne hikmetse madem seni kaburganı kıracak kadar dövdüyse ver mahkemeye valilik sana vuran polisi niye korusun ki !!!
Ahi Evran 1 hafta önce
Sayın vekilim ahilik siyasete alet edilemez diyorsunuz ama siz maden ocaklarını siyasete alet ediyorsunuz. Nevşehir'e gidip ordaki masum köylüleri amacınız için kullanabiliyorsunuz. Aman ne yaman çelişki
Ak Sağlık 1 hafta önce
Kırşehirde sağlık-sen istifa haberlerinin kaynağı belli oldu. Her yerdeler her yer bunların olsun istiyorlar. İnadına RTE
TEK 6 gün önce
Vekile Helal olsun bu güne kadar hangi vekil böyle bir şeyle ilgilendi sözünü tutmuş adam görüşü kendini bağlar. Tebrik ederim.
24
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?