Biz Sağlıkçılar Can Kurtarma Peşindeyiz! Psikopatlar Canımıza Kastetme Peşinde!

İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yaşananlar kan dondurucudur! Bu zor günlerde canını ortaya koyan sağlık çalışanlarımız CORONA belasını bitirmeye çalışırken onlara şiddet uygulayan psikopatların belası bitmedi gitti!

Sendika 22.03.2020, 16:25 22.03.2020, 16:31 Erdoğan Can
Biz Sağlıkçılar Can Kurtarma Peşindeyiz! Psikopatlar Canımıza Kastetme Peşinde!

CORONA nedeniyle virüsün bulaşma riskinin arttığı servislere hasta ziyaretleri Sağlık Bakanlığı talimatıyla durdurulmuştu. Hasta yakınları bu sebeple servislere alınmıyordu. Ancak Sağlık Bakanlığı’nın ve sağlık tesislerinin CORONA tehdidine son derece hassas yaklaştığı bu dönemde sadece kendi hastasının sağlığını değil sağlık çalışanlarının canına kasteden psikopatlar güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı bıçakladı.

TIKLAYIN

Yaşanan bu şiddet olayını kınıyor, lanetliyor ve sağlık çalışanlarını öldürmeye çalışanların bu saldırılarını asla affetmiyoruz. Bu kişilerin cephede savaşan askere kurşun sıkan hainlerden ne farkı var Allah aşkına! Bu densizlerin sağlık çalışanlarımızın fedakarlıklarını görmelerini beklemiyoruz, ancak vatandaşlarımızın sağlıkta şiddet olaylarına artık sessiz kalmamasını, bu şekilde piyasaya çıkmaya kalkışanlara “DUR” demelerini umut ediyor ve bu hassas dönemde özellikle hastanelerimizde güvenlik önlemlerinin artırılmasını istiyoruz.

Göztepe EAH’sinde yatan
Arkadaşımıza acil şifalar dileriz.

Sağlık Sen
İstanbul 2 Nolu
Şube Başkanı
Cesur Öztürk

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Boş konusmalar 11 ay önce
Fırsat bu fırsat Başkan Göster kendini.
Kaç üye istifa etti sizin yüzünüzden.
cesur başkan Gelecek Dertler bitecek..... 11 ay önce
Herkes bu başkan gibi olsa hemen gitmiş ziyaret etmiş mi???
"Bu kişilerin cephede savaşan askere kurşun sıkan hainlerden ne farkı var Allah aşkına! Bu densizlerin sağlık çalışanlarımızın fedakarlıklarını görmelerini beklemiyoruz, ancak vatandaşlarımızın sağlıkta şiddet olaylarına artık sessiz kalmamasını, bu şekilde piyasaya çıkmaya kalkışanlara “DUR” demelerini umut ediyoruz" nasıl bir açıklama halkı mı galeyana getirecek....
pesss.....
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?