Bekir NENNİOĞLU'na Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Ak Parti eski Adana il başkanı ve Seyhan Belediye Başkan adayı Fikret YENİ, Adana Sağlık-Sen Şube Başkanlığına Seçilen Bekir NENNİOĞLU'nu ziyaret etti.

Sendika 18.02.2019, 14:09 18.02.2019, 14:09
Bekir NENNİOĞLU'na Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Ak Parti Eski Adana İl Başkanı ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret YENİ Adana Sağlık Sen Şubesi 4. Olağan Genel Kurulunda şube başkanlığına seçilen Bekir NENNİOĞLU ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti kapsamında  sağlık çalışanları ile buluştu.

TIKLAYIN

Şube binasında gerçekleşen buluşmaya çok sayıda sağlık personeli katılım sağladı. Fikret YENİ yaptığı konuşmada ‘Siz sağlık personelleri bizler için çok değerlisiniz çünkü değeri hakeden bir iş yapmaktasınız.Yaptığınız hizmeti gönülden yapıyor ve gönüller kazanıyorsunuz.Ak Parti Gönül belediyeciliğinin temsilcisidir.Bizler gönülden hizmet eden gönüller kazanan ve gönüller de  var olan bir anlayışa sahibiz bu noktada siz sağlık personelleri ile denk bir iş yapmaktayız.31 Mart yerel seçimlerinde sizlerin desteklerini bekliyoruz ayrıca  Bekir NENNİOĞLU beyi ve yönetim kurulunu tebrik ederim yeni görevinde başarılar dilerim.’’ dedi.

Ziyaretten memnuniyet dileklerini ileten Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir NENNİOĞLU ‘Bizler Fikret Beyinde dediği gibi gönülden hizmet eden gönüllere giren bir meslek grubuyuz ayrıca bu misyon İle hizmet eden bir sendikayız.Bizim desteğimiz elbette bizim gibi gönüllere girenlere olacaktır.Çıktığı bu kutlu yolda Fikret YENİ beye başarılar diliyorum. Yeni Seyhan İçin Fikret YENİ gerek diyorum’’ dedi.
Dostane bir ortamda gerçekleşen ziyaret karşılıklı iyi temenniler ile son buldu.

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?