Başkan Yıldırım Müjdeyi Verdi: 6852 TL Tüm Sağlık Çalışanlarımıza Hayırlı Olsun

İzmir’in sağlık alanında yetkili sendikası Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım 5 yıllık banka promosyon sözleşmesinin rekor bir tutarla gerçekleştiği müjdesini vererek, ‘’ Türkiye genelinde rekor bir tutara imza attık" dedi.

Sendika 14.11.2019, 18:38 14.11.2019, 19:29 Güler Sağlam
Başkan Yıldırım Müjdeyi Verdi: 6852 TL Tüm Sağlık Çalışanlarımıza Hayırlı Olsun

İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım açıklamasının devamında, "yapılan ihale sonucu 24 bin 125 sağlık çalışanımızın hesabına 15 Şubat’ta 6852 TL yatacaktır. Süreçte yanımızda olan Sayın İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Mehmet Burak Öztop’a, Destek Hizmetler Başkanı Engin Basmacı’ya ve tüm üyelerimize teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum’’ dedi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sağlık çalışanlarının 5 yıllık süreç için alacağı maaş promosyonu tutarı belirlendi. Görüşmelere İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mehmet Burak Öztop, Destek Hizmetleri Başkanı Engin Basmacı ve sağlık çalışanlarını temsilen Türkiye’de yetkili sendika Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bölgesindeki tüm kurumlarda yetkili olan Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım katıldı. İhaleyi en yüksek promosyon tutarı il yapı kredi Bankası aldı. Sağlık çalışanlarına müjdeyi veren Başkan Özgür Yıldırım, ‘’Türkiye genelinde rekor bir tutara imza attık. Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube olarak zaman ve mekan tanımadan her platformda sağlık çalışanlarını en iyi şekilde temsil etmeye, haklarını savunmaya bir an bile ara vermeden devam ediyoruz. Yapılan ihale sonucu kazanan sağlık çalışanlarımız olmuştur. İhaleyi 6852 Tutar ileyapıkredi . Bankası almıştır. 15 Şubat’ta 24 bin 125 sağlık çalışanımızın hesabına tek seferde yatırılacak olan tutar herkese hayırlı olsun. Süreçte yanımızda olan Sayın İzmir İl sağlık Müdürümüz Mehmet Burak Öztop, Sayın Destek Hizmetleri Başkanımız Engin Basmacı ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Mücadelemiz Devam Ediyor

Önümüzdeki günlerde sağlık çalışanlarına farklı alanlarda da müjde vereceklerini belirten Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, ‘’sağlık sektöründe emek veren, hizmet üreten arkadaşlarımız nasıl ki zaman ve mekan gözetmeden çalışıyorlarsa bizler de onların hakkını savunmak, refahını artırmak için aynı doğrultuda çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Genel merkezimizin de katkı ve destekleriyle önümüzdeki günlerde tüm sağlık çalışanlarımıza farklı alanlarda da müjdeler vermek hedef ve gayretindeyiz, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor’’ dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?