Başhekim Çakar'la sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet konusunu görüştüler

Sağlık-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Abdullah Sönmez ve yönetimi, Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar’ı ziyaret etti.

Sendika 26.02.2019, 12:33 26.02.2019, 12:33
Başhekim Çakar'la sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet konusunu görüştüler

Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, Başkan Vekili Abdullah Arı, Başkan Yardımcıları Vedat İnan, Esma Serdar ve Veli Azkın, Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar’ı makamında ziyaret etti. Şube Başkanı Abdullah Sönmez, “Değerli Başhekimimize ilimizin yükünü çeken eğitim araştırma hastanemizde yaptığı çalışmalardan dolayı şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim.”

Sağlıkta şiddet

TIKLAYIN

Başkan Sönmez, “Göreve geldiğiniz günden itibaren başta çalışan  memnuniyeti olmak üzere başarılı hizmetlere imza attınız. Son zamanlarda sıkça basında yer alan şiddet ve olumsuz haberler tüm sağlık çalışanlarımızı olumsuz etkilemekte. Bu böyle devam ederse yakında  ülkemizin dört bir yanından gelerek hizmet eden başta hekimlerimizden ve  sağlık çalışanlarımızdan hiç kimse burada kalmak istemeyecek ve tayin olup gidecek” dedi.

Hislerime tercüman

Doç. Dr. Mehmet Akif Çaka, “Sağlık Sen Şube Başkanımıza ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren ekibimiz ile birlikte hastalarımıza daha hizmeti nasıl verebiliriz bunun gayreti içinde olduk ve olmaya devam ediyoruz. Hislerimize tercüman oldunuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.  

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-6
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?