PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakanlık Promosyon İhalesi Yapıyor, Semih Durmuş Mangal Yakıyor!

Sağlık Bakanlığının tüm sağlık çalışanlarını yakından ilgilendiren promosyon ihalesini yaparken sağlık çalışanlarının yetkili sendikası olan Sağlık Sen Genel Başkanı Kırşehir’de Bolu Et Mangal’dan görüntü verdi.

Sendika 27.10.2022, 14:44 03.12.2022, 21:34 Cansu Polat
Bakanlık Promosyon İhalesi Yapıyor, Semih Durmuş Mangal Yakıyor!

Günlerdir promosyonla ilgili sonucu merak edin sağlık çalışanları sürecin uzamasından dolayı oluşan hak kaybının derdinde.

Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesinde Türkiye geneli tüm sağlık personelini yakından ilgilendiren promosyon ihalesi yapılırken, yetkili sendika Genel Başkanına Kırşehir’e gitti. Şehirde bir takım ziyaretlerde bulunan Durmuş, Bolu Et Mangal’dan verdiği görüntü ile dikkat çekti.

Kırşehirdeki sağlık yöneticileri ve temsilcilerini Bolu Et Mangal’da ağırlayan Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’un promosyonla ilgili yapılan ihaleye katılmaması şaşkınlıkla karşılandı.

Herhangi bir İlde Sağlık Müdürlüğü’nde komisyon huzurunda yapılan promosyon ihalelerine hem memur hem de işçi sendikalarının Başkanları katılırken, Türkiye geneli yapılan Sağlık Bakanlığı İhalesinde 260 bin üyesi ile yetkili sendika olan Sağlık Sen Genel Başkanının ihaleye katılım sağlamaması kafaları karıştırdı.

Yorumlar (61)
duruş 2 ay önce
arkadaşım nerede durduğunu , duruş sendikası olarak resmetmiş !
KIRŞEHİR 2 ay önce
Semih tam bir zübük bunu herkes anladı zaten kırşehirdeydik seçimde kırşehir yasin yücesan denen şube başkan müsvettesinin avradının yanında avradına küfrediyorlar şimdide aynı karede sırıtıyorlar bunların kalitesi bu işte
Sağlık Memuru 2 ay önce
Ne bekliyorsunuz ki kasap et derdinde koyun can derdinde Kırşehir de durum aynı ne yöneticilerin umrunda, ne bakanlığın nede sendikanın sağlık personeli promosyon almış almamış yönetimi ve sendikacıları sağlam iller çoktan işi bitirdi geriye kalanlarda ortalama bin tl her ay zarar etsin bakalım.
Saglik memuru 2 ay önce
Kırşehir saglik müdüru Ali bulut a sahte video montaj yapip icki alemlerinde video yayinlayanlar kimlerdi sorun yucesan iyi bilir sonra mudir memlketini terk etti rakip sendikalara iftira yalan dolan ustune kuruli duzenler yikilir elbet
SAYIN UZMAN DOKTOR 2 ay önce
bence bunadı bu adam
SAĞLIKÇILAR DİYORKİ 2 ay önce
Kendilerine Sandikalardır. Çalışanlar Umularında Değil
saglıkçalışanları 2 ay önce
15 yıldır bu zihniyete emanetiz bu zihniyetten haklarımızı korumasını almasını bekliyoruz bekledik öyle mi arkalarından koyun gitmeye halen devam ediyoruz öyle mi daha çok sürünürüz .önce bizlere yazıklar olsun sonra bu zevatlara bunlar bizleri canlı bir ölü haleni getirdiler hiçbirseye tepki vermeyen en ufak bir istifayı bile yapmayan ölü toğragı serpilmiş gibi olduk kendilerine benzettiler
Sağlık çalışanı 2 ay önce
koltuğun peşine düşmüş Semih bey. Sağlık calisanlarin haklarıyla uğraşması hiçbir zaman onun umrunda olmamıştır.
ESER 67 2 ay önce
ancak durur zaten durduğu yerden para kazanıyor.....
Misafir 2 ay önce
Ihale yapan kurumlarda sendika baskani yok mu?genel baskan mi katiliyor ihalelere ?hastalar saglikcilara birsey deyince yemekte mi yemeyelim diye savunma yapiliyor yemekte mi yemesinler kaostan besleniyosunuz
ATT 2 ay önce
Ahanda bunun gibilerin etinden mangal yapıyorlar işte:))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın