Amasya Sağlık Sen'den UMKE'ye Plaket!

Amasya Sağlık-SEN Başkanı Recep Eliaçık Elazığ'da görev alan ilinde görevli UMKE ekiplerine plaket taktim etti.

Amasya Sağlık Sen'den UMKE'ye Plaket!

TIKLAYIN

UMKE ve 112 sağlık çalışanlarımıza teşekkür amacıyla düzenlediğimiz programa Sağlık SenŞube Başkanımız Sayın Recep ELİAÇIK ve il yönetim kurulu Üyelerimiz Mehmet KÖSE, Seyfullah VAROL, Hayrettin AZGIN katılım sağlamıştır.

Şube Başkanımız Sn Recep ELİAÇIK yaptığı konuşmada Devletimiz ve milletimiz çok iyi bir refleks göstererek en kısa sürede olaya müdahale etti. Millet olarak son depremde de tüm dünyaya yardımlaşma konusunda birlik ve beraberliğimizi, dayanışma örneğimizi bir kez daha gösterdik. Devletimizin şefkat elini uzatmak amacıyla bir an bile düşünmeden gönüllü olarak çocuğunu, eşini, ailesini bırakıp yardım bekleyen vatandaşlarımıza umut olabilmek için Elazığ deprem bölgesine hareket eden Amasya UMKE ve 112 saglik çalışanlarımıza katıldıkları arama kurtarma ve ilk yardım çalışmalarında göstermiş oldukları üstün başarılarından dolayı teşekkür ederek Umke ve 112 sağlık çalışanlarına plaket takdim etti.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER